printlogo


کد خبر: 171407تاریخ: 1397/8/15 00:00
فوتسالنشست هیات رییسه فوتسال با مصوبات جالب


نشست هیات رییسه فوتسال با حضور علی کفاشیان و اعضای هیات رییسه برگزار شد. نشست هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال با حضور علی کفاشیان، عباس ترابیان، سعید نجاریان، کریم منصوری، محمدرضا غفاری و حامد نجفی به همراه علیرضا جنتی و عراقی‌زاده مدیرعامل و قائم‌مقام باشگاه گیتی‌پسند برگزار شد و موارد زیر به تصویب رسید:
* از تاریخ 15 آبان 97 لغایت 24 آبان 97 و به مدت 10 روز به باشگاه‌های لیگ برتر مهلت داده شد که نسبت به خارج و اضافه کردن یک بازیکن به شرح زیر اقدام کنند:
- در نیم فصل اول فسخ قرارداد و تسویه مالی کامل باشد.
- باشگاهی که چهار سهمیه لیگ برتر خود را استفاده کرده باشد، حق استفاده از بازیکن لیگ برتر را نخواهد داشت.
* مقرر شد چنانچه در طول مسابقاتی که از ناحیه سازمان لیگ فوتسال برگزار می‌شود بازیکنی که توسط داور اخراج می‌شود بلافاصله زمین بازی را به سمت رختکن تا اتمام مسابقه ترک کند. همچنین در طول مسابقه اگر کادر فنی تیمی توسط داور مسابقه اخراج شود مکان مناسبی برای فرد مورد نظر توسط نماینده مشخص و اگر فرد خاطی از اخراج تمکین نکرد با هماهنگی نیروی انتظامی به رختکن هدایت خواهد شد.
* از دیگر مصوبات هیات رییسه سازمان لیگ فوتسال این بود که بازیکنان و کادر فنی باشگاه‌ها بعد از فسخ قرارداد با داشتن تسویه حساب مالی امکان پیوستن به باشگاه‌های دیگر را دارند.
*باشگاه‌هایی که تا 24 آبان 97 درخواست مجوز بازی برای بازیکنان خود را اعلام کرده‌اند و فصل نقل و انتقالات آنها هم سپری شده، می‌توانند تا تاریخ ذکر شده به تهیه و ارسال مدارک نهایی آنها اقدام کنند.
*باشگاه‌های لیگ دسته دوم فوتسال کشور که نقل و انتقالات آنها تا پنجشنبه 10 آبان 97 به اتمام رسیده بود، می‌توانند جهت تکمیل مدارک سایر بازیکنان و کادر فنی خود تا تاریخ 24 آبان 97 اقدام کنند.
*بازیکنان لیگ برتر و دسته یک امید و جوانان که در سال ٩٧ فصل مسابقاتی خود را به پایان رساندند، می‌توانند در یکی از باشگاه‌های دسته دوم فوتسال کشور برابر دستورالعمل نقل و انتقالات اقدام کنند. از دیگر بحث‌های مطرح شده در نشست هیات رییسه بحث و تبادل نظر در رابطه با پلی‌آف مسابقات لیگ برتر بود.


Page Generated in 0.0053 sec