printlogo


کد خبر: 171398تاریخ: 1397/8/15 00:00
تارتار: برای داورها حکم گوشت قربانی را داریممهدی تارتار سرمربی پارس جنوبی جم معتقد است به خاطر اینکه تیمش در میانه جدول قرار دارد، برای داورها حکم گوشت قربانی را دارند: «تیم ما از نظر کیفیتی و فنی شرایط خوبی دارد اما مساله‌ای که ما را به شدت آزار می‌دهد بحث داوری است. متاسفانه داوری‌ها امسال وضعیت خوبی ندارد و اکثر تیم‌ها از این شرایط ناراحت هستند چون ما تیم وسط جدولی هستیم برای داورها حکم گوشت قربانی را داریم. ما داریم قربانی تیم‌های مدعی و انتهای جدولی می‌شویم و سرنوشت ما برای کسی مهم نیست.»  تارتار درباره بازی هفته دوازدهم تیمش با پیکان هم توضیح می‌دهد: «پیکان تیمی بوده که در این چند سال ثبات داشته و از کادرفنی خوبی هم بهره می‌برد. کار ما مقابل پیکان سخت است اما می‌خواهیم برنده بازی باشیم. مساله مهم و نگران‌کننده در مورد تیم ما این است که تمام باخت‌هایمان مقابل تیم‌های پایین‌تر از خودمان بوده.»  سرمربی پارس جنوبی جم در مورد اینکه آیا برای نقل و انتقالات نیم فصل برنامه‌ای دارد، می‌گوید: «ما کلا ۱۵ بازیکن بزرگسال داریم و به خاطر همین احتمالا کسی از ما جدا نمی‌شود. به ۲، ۳ بازیکن جدید نیاز داریم که با شروع رسمی نقل و انتقالات سراغ آنها می‌رویم.»


احمدی: همه تیم‌ها به داوری اعتراض دارند

رحمان احمدی دروازه‌بان باتجربه پارس جنوبی جم بالاخره توانست درون دروازه تیمش بایستد و از نیمکت فاصله بگیرد.
احمدی درباره بازی با سپیدرود که با پیروزی یک بر صفر تیم رشتی به پایان رسید، می‌گوید: «بازی بدی با سپیدرود انجام ندادیم. ما رفته بودیم 3 امتیاز را مال خود کنیم و به همین خاطر بازی را خوب شروع کردیم. موقعیت‌هایی هم در شروع مسابقه داشتیم که می‌توانستیم به گل برسیم اما متاسفانه برخلاف جهت بازی، در یک صحنه که به هیچ عنوان پنالتی نبود، داور به ضرر ما نقطه پنالتی را نشان داد. با وجود اعلام اشتباه پنالتی به سود سپیدرود ما سعی و تلاش زیادی کردیم تا بتوانیم جبران کنیم اما در آن شرایط آب و هوایی نامناسب نتوانستیم گل بزنیم و البته در ضدحمله هم موقعیت‌هایی به سپیدرود دادیم. ما باید برنده این مسابقه می‌شدیم اما متاسفانه با اشتباهات این اتفاق رخ نداد.» دروازه‌بان پارس جنوبی جم با اشاره به اشتباهات داوران ادامه می‌دهد: «متاسفانه اشتباهات داوری در این بازی عجیب بود. این اشتباهات به یکی، دو بازی هم خلاصه نمی‌شود. همه تیم‌ها هم از داوری‌ها گلایه دارند. هر تیمی که مسابقات را می‌بازد و می‌برد به داوری اعتراض دارد و واقعا نمی‌دانم مشکل از کجا است. شاید نیاز باشد فدراسیون فوتبال در این خصوص ورود کند و مشخص شود مشکل از کجا است تا دیگر شاهد این حق‌خوری‌ها توسط داوران نباشیم.»
 احمدی در مورد بازی با تیم سابقش یعنی پیکان هم می‌گوید: «بازی با پیکان برای من حساسیت خاصی ندارد. برایم فرقی نمی‌کند مقابل چه تیمی بازی می‌کنم. همیشه سعی می‌کنم عملکرد خوبی داشته باشم و مهره موثری برای تیمم باشم.»
 


Page Generated in 0.0055 sec