printlogo


کد خبر: 169266تاریخ: 1397/7/22 00:00
خبراز کادر فنی امید بپرسید ما را به پک راه دادند یا نه
جواب استیلی به کی‌روش:
با هزینه شخصی به روسیه رفتم

حمید استیلی در حاشیه تمرین تیم امید در جمع خبرنگاران در مورد حضورش در روسیه و جام جهانی گفت: «با هزینه شخصی به سفر رفته‌ام و خانواده‌ام را هم برده بودم و یک ریال از فدراسیون
پول نگرفتم.»
وی در مورد اینکه تیم امید به پک رفته یا نه و اینکه کی‌روش گفته نمی‌خواهد پک را در داخل جیبش بگذارد، گفت: «از اعضای کادرفنی بپرسید که ما را به پک راه دادند یا نه؟ خیلی خوب است که تیم جوانان و نوجوانان هم تمرین کنند. همه ما زیر مجموعه فدراسیون هستیم. سه زمین تمرین عوض کردیم؛ خیریه عمل، کارگران و اینجا، تا حاشیه‌ای پیش نیاید. در مورد پک از ما سوال کردند گفتیم به این مرکز نرفته‌ایم. نامه زده‌ایم ببینیم که اجازه استفاده می‌دهند یا نه. قبلا هم نامه زدیم که نامه‌اش موجود است اما پاسخی به ما ندادند. این نامه را به فدراسیون فوتبال زدیم. زمانی که می‌خواستیم به اردوگاه برویم قفل بود. الان تیم ملی بازی دارد و دنبال مشکل‌سازی برای تیم ملی نیستیم اما از کادرفنی ما بپرسید که آیا ما را به پک راه دادند؟‌!»دو بازی در دسامبر برای عراق
عبدالخالق مسعود، رییس فدراسیون فوتبال عراق اعلام کرد تیم ملی این کشور در ماه دسامبر سال جاری میلادی 2 بازی دوستانه با تیم‌های ملی چین و ازبکستان در قطر جهت حضوری قدرتمند در جام ملت‌های 2019 آسیا برگزار خواهد کرد.
وی سپس با اشاره به تامین هزینه مالی اردوی ماه دسامبر تیم ملی فوتبال عراق در قطر توسط فدراسیون فوتبال این کشور گفت: «حضور تیم ملی فوتبال عراق در مسابقات چهارجانبه عربستان با هدف آماده‌سازی برای جام ملت‌های 2019 آسیا صورت گرفته است. شکست 4 بر صفر در بازی نخست مقابل آرژانتین مهم نیست و ما به دنبال آماده‌سازی تیمی هستیم.»
گرشاسبی به بغداد می‌رود
حمیدرضا گرشاسبی و حسین خبیری در سفری یک روزه، صبح روز دوشنبه هفته جاری، عازم بغداد می‌شوند تا در مراسم یادبود مادر بشار رسن هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال پرسپولیس شرکت کنند.
مدیر عامل باشگاه پرسپولیس به نمایندگی از سوی هیأت مدیره، کادر فنی، بازیکنان و هواداران پرسپولیس در این مراسم شرکت خواهد کرد.
حمیدرضا گرشاسبی و حسین خبیری، دوشنبه شب راهی تهران خواهند شد.
پنجشنبه جلسه آخر حق پخش
تحقیقات پرونده مربوط به حق پخش تلویزیونی بازی‌های مقدماتی جام‌جهانی که متاسفانه به حساب فدراسیون واریز نشده در کمیته اخلاق تکمیل شده و برای جلسه پایانی پنجشنبه این هفته افراد دخیل در پرونده به کمیته اخلاق جهت اخذ آخرین اظهارات دعوت شده‌اند. طی هفته‌های آینده رای نهایی پرونده صادر و ابلاغ می‌شود.

 


Page Generated in 0.0049 sec