printlogo


کد خبر: 169264تاریخ: 1397/7/22 00:00
پیشنهاد رییس‌ جمهوری چچن برای استخدام ۲ بازیکن بازداشتی

الکساندر کوکورین، مهاجم 27 ساله باشگاه زنیت سن پترزبورگ و پاول مامااف، هافبک 30 ساله باشگاه زسکا مسکو در کافه‌ای در پایتخت روسیه دنیس پارک، رییس دپارتمان خودرو و مهندسی حمل ‌و نقل وزارت صنعت و تجارت را مورد ضرب‌ و شتم شدید قرار دادند. پزشکان بیمارستانی در مسکو آسیب‌های وارده به کارمند رسمی دولت روسیه توسط 2 بازیکن مطرح فوتبال این کشور را ضربه مغزی و کبودی شدید سر و گردن اعلام کردند. در این درگیری فیزیکی مدیرعامل موسسه تحقیق و توسعه صنعت خودروسازی روسیه نیز حضور داشت که او نیز به شدت مصدوم شده است و به بیمارستان انتقال یافت.
حالا باشگاه احمد گروژنی آماده است تا کوکورین و مامااف را پس از آزادی‌شان از زندان استخدام کند.
رمضان قدیروف، رییس‌ جمهوری چچن و رییس افتخاری باشگاه احمد گروژنی با بیان این مطلب گفت: «من هدفی برای اقدام‌های قانونی دادگاه در قبال کوکورین و مامااف تعیین نمی‌کنم. تحقیقات صورت‌ گرفته توسط پلیس روسیه و دادگاه، تصمیم‌گیرنده نهایی پرونده این 2 بازیکن فوتبال هستند. چیزی که من به آن فکر می‌کنم این است که هدف دادگاه از مجازات افراد آموزش آنها است. زمانی که فرد زندانی آزاد می‌شود مشخص است که در نوعی ایزوله جدید قرار دارد. با مدیران باشگاه احمد گروژنی مشورت کردم و آماده هستیم تا ضمن پذیرش هرگونه حکم صادره از سوی دادگاه 2 بازیکن خاطی فوتبال روسیه را پس از آزادی‌شان استخدام کنیم. حالا مهم نیست این آزادی پس از چند روز یا چند سال خواهد بود.»
وی افزود: «هدف ما از ارائه این پیشنهاد فقط بازی کردن الکساندر کوکورین و پاول مامااف در تیم احمد گروژنی نیست. هدف اصلی ما کمک به جوانان برای بازگشت به روند طبیعی زندگی است.»
 


Page Generated in 0.0063 sec