printlogo


کد خبر: 169259تاریخ: 1397/7/22 00:00
سوژه


چطور استیلی وقت داشت به روسیه بیاید اما به پک سر نزد؟
کی‌روش به مربیان امید: دروغگوها را دوست ندارم
کارلوس کی‌روش درباره اظهارات اخیر رضا شاهرودی که گفته کی‌روش اجازه استفاده از اردوگاه تیم‌های ملی و ساختمان پک را به تیم امید نمی‌دهد و همچنین گلایه‌های حمید استیلی گفت: «من لباسم 4 جیب دارد. یک جیب را برای ساختمان پک گذاشتم و جیب پایین‌تر را برای زمین اردوگاه تیم‌های ملی. جیب دیگر را برای مقام‌ها و جام‌هایی که به دست خواهیم آورد قرار داده‌ام و ... تا بتوانم همه اینها را با خود به منزل ببرم. فقط الان دنبال یک مهندس هستم که ببینم چطور اینها را در جیبم جای دهم!»
او ادامه داد: «دو سال پیش وقتی ساختمان پک آماده شد جلسه‌ای با مسوولان فدراسیون در محل ساختمان پک داشتیم. در آن جلسه کادر تیم ملی زیر 17 سال، کادر تیم ملی بانوان و تیم ملی زیر 23 سال نیز حضور داشتند. تک تک آنها محل‌هایی (دفتر کار) برای خود در اینجا انتخاب کردند اما تا به امروز هیچ یک از آنها در دفتر خود حضور پیدا نکردند و این دفترها همانند همان روز اول افتتاح ساختمان پک است. دلیل ساختن این ساختمان این بوده که تمام تیم‌های ملی از آن استفاده کنند. من در این ساختمان با علی پروین، وینفرد شفر و علی دایی دیدار کردم و شخصا به آنها گفتم حتی باشگاه‌ها هم در صورت لزوم می‌توانند از امکانات ساختمان پک استفاده کنند. این زمین کمپی هم که آماده شده فرصت خوبی است تا تمام تیم‌های ملی از آن استفاده کنند.»
کی‌روش گفت: «اینکه استیلی ادعا می‌کند نتوانسته برای دیدن ساختمان پک به آنجا برود به این دلیل بوده که احتمالا سرش خیلی شلوغ است. او چطور وقت کرد به روسیه بیاید و از تماشای بازی‌های تیم ملی لذت ببرد؟ چطور وقت کرد به اردوی تیم ملی بیاید و با بازیکنان ملاقات کند اما تا به امروز وقت نکرده به ساختمان پک سر بزند؟ ایشان خودشان در این مورد توضیح خواهند داد. به غیر از این موارد مدارکی داریم که ثابت می‌کند این تیم‌ها از امکانات ساختمان پک استفاده کرده‌اند. اینکه می‌گویند من چه مشکلی با تیم امید دارم تاکید می‌کنم من در زندگی‌ام مشکلی با شخصی ندارم اما افرادی را که دروغ می‌گویند دوست ندارم.»


Page Generated in 0.0057 sec