printlogo


کد خبر: 169257تاریخ: 1397/7/22 00:00
بی‌خبری کرانچار از داشتن اتاق در پک


بعد از بالا گرفتن دعوای تیم امید با تیم بزرگسالان درباره استفاده از امکانات پک خیلی از اعضای کادر فنی دیگر تیم‌های ملی حاضر به مصاحبه در این باره نیستند چرا که اگر صحبتی بر خلاف سیاست‌های کی‌روش داشته باشند ممکن است جایگاه خود را از دست بدهند.
گفته می‌شود تیم نوجوانان که اخیرا درگیر مسابقات قهرمانی آسیا بوده مثل تیم امید تنها یکی دو بار از استخر این مجموعه استفاده کرده و بازیکنان این تیم هم مثل بازیکنان تیم امید ساختمان پک را از نزدیک ندیده‌اند. البته منظور استفاده از امکانات داخل ساختمان است.
جالب اینکه هنوز اتاق‌هایی که مربوط به مربیان دیگر تیم‌های ملی است تجهیز نشده و مربیان استفاده‌ای از این اتاق‌ها نداشته‌اند. این در حالی است که حسینی مدیر رسانه‌ای تیم ملی مدعی شده استیلی و کرانچار در این ساختمان اتاق دارند. کرانچار هم در واکنش به این حرف گفته: «من در واقع به وسیله همین مصاحبه مدیر رسانه‌ای تیم ملی مطلع شدم که چنین اتاقی برای من در نظر گرفته شده است. قبل از آن من فقط یادم می‌آید یک بار در خردادماه می‌خواستم به همراه دوستانم از مجموعه پِک بازدید داشته باشم که به ما گفته شد مجموعه در حال بازسازی و تعمیر است. این تنها فرصتی بود که ما به آن مجموعه مراجعه کردیم اما کسی نگفت اتاقی برای ما در نظر گرفته شده است تا اینکه از مصاحبه مدیر رسانه‌ای تیم ملی این موضوع را مطلع شدم. تا الان و قبل از بازی‌های آسیایی، تا زمانی که در اردوگاه تیم ملی و هتل آکادمی حضور داشتیم بسیار از وضعیت راضی بودیم و امکانات برای ما فراهم بود. الان هم طبیعتا روزهای فیفا است و تیم ملی بزرگسالان به تیم امید اولویت دارد. اگرچه ما هم دقیقا در همان تاریخ‌ها قرار است اردو داشته باشیم.»
ساختمان پک درون خود امکانات به‌روزی برای تمرین در داخل سالن و همچنین تمرینات بدنسازی دارد. مدیررسانه‌ای تیم ملی اخیرا گفته دیگر تیم‌های ملی هم می‌توانند از ساختمان پک با نامه‌ای که از قبل اعلام می‌کنند، استفاده کنند.

 


Page Generated in 0.0052 sec