printlogo


کد خبر: 169256تاریخ: 1397/7/22 00:00
تورنمنت سه‌جانبه درون تیمی به جای بازی تدارکاتی

در حالی که تیم امید حریف تمرینی ندارد کرانچار بین بازیکنانش تورنمنتی سه‌جانبه برگزار کرد! بازیکنان تیم امید به ۳ تیم ۱۱ نفره تقسیم شدند که گاهی برای تکمیل تیم‌ها نفرات گروه‌ها با یکدیگر جا‌به‌جا می‌شدند. این ۳ تیم که لباس‌های قرمز، سبز و سفید به تن داشتند در ۳ وقت ۴۵ دقیقه‌ای به مصاف یکدیگر رفتند که در نهایت تیم سفید با ۴ امتیاز به‌عنوان قهرمانی رسید. تیم قرمز در دیدار با تیم سفید به تساوی یک بر یک رسید، تیم قرمز مقابل تیم سبز یک بر صفر پیروز شد و در دیدار پایانی تیم سفید با نتیجه ۳ بر یک تیم سبز را شکست داد و هم امتیاز با تیم قرمز به دلیل تفاضل گل بهتر قهرمان این تورنمنت درون تیمی شد.
حدود ۵۰ هوادار از جمله خانواده بازیکنان نظاره‌‌گر این بازی بودند ضمن اینکه کرانچار هم بخشی از این بازی‌ها را از روی سکوها نظاره کرد. در بازی سوم با توجه به تاریکی هوا نورافکن‌ها روشن شد

 


عبدالغنی و سه بازی مقابل سلسائو؛ از روماریو تا نیمار

در دقیقه 90 بازی با برزیل، حسین عبدالغنی 41 ساله برای تیم ملی عربستان وارد میدان شد.
عبدالغنی نخستین بازی‌اش برای تیم ملی عربستان سعودی را سال 1996 انجام داد و حالا در آستانه سال 2019 همچنان پیراهن سبز سعودی‌ها را بر تن می‌کند. مدافع چپ تیم عربستان یک‌بار در 19 سالگی مقابل برزیل به میدان رفت که در آن مسابقه روماریو 2بار برای برزیل گل زد و گل بعدی را هم سامپایو به‌ثمر رساند.
دو سال بعد عبدالغنی بار دیگر مقابل پرافتخارترین تیم جهان بازی کرد که در آن بازی رونالدینیو هت‌تریک کرد و الکس دو گل زد و زی روبرتو، رونالدو و ژوآ کارلوس هر کدام یک گل زدند تا برزیل با نتیجه 8 بر 2 برابر یاران حسین عبدالغنی به برتری برسد.
عبدالغنی همبازی چند نسل از فوتبالیست‌های برزیلی بود، همچنین مقابل چند نسل از ملی‌پوشان ایرانی هم به میدان رفت؛ از دیدار با علی دایی در قرن 21 به‌عنوان همبازی تا صف‌آرایی مقابل شهریار در مقدماتی جام جهانی 2010.
 هر چند که دایی آن زمان مربی تیم ملی بود.


 


Page Generated in 0.0053 sec