printlogo


کد خبر: 169255تاریخ: 1397/7/22 00:00
باران نبارید؛ شنبه هم برای امیدها به خیر گذشت

در حالی که تا بعد از ظهر روز شنبه مشخص نبود تمرین امیدها در کدام زمین انجام می‌شود بالاخره تیم کرانچار در زمین پیکان‌شهر حاضر شد. تمرین روز پنج‌شنبه تیم امید در زمین کارگران برگزار شد و روز جمعه هم این تیم تمرین خود را در ورزشگاه خیریه عمل برگزار کرد اما برای تمرین شنبه تیم امید با مشکل زمین مواجه شد. به مربیان این تیم اعلام شد با مسوولان زمین پیکانشهر هماهنگی‌های لازم برای برگزاری تمرین انجام شده اما این اتفاق به شرطی رخ می‌داد که باران نبارد. خوشبختانه باران هم نبارید و تورنمنت سه جانبه تیم امید در زمین پیکانشهر برگزار شد. در واقع روز شنبه هم با هر مشقتی بود اینگونه برای امیدها گذشت و باید دید در این دو سه روز باقیمانده تا پایان اردو کادر فنی امید با این معضل چگونه کنار می‌آیند. خوشبختانه زمین ورزشگاه پیکان‌شهر کیفیت مناسبی داشت و این مساله رضایت کادر فنی را در بر داشت.
 


عویس ستاره ناکام عربستان مقابل برزیل
درخشش محمد العویس دروازه‌بان 28 ساله الاهلی تنها دلیلی بود که عربستانی‌ها با اختلاف دو گل به برزیل ببازند.
 اوج هنرنمایی عویس در دقیقه 26 روی ضربه سر گابریل ژسوس بود، صحنه‌ای که با سیو فوق‌العاده محمد العویس توپ از روی خط دروازه بیرون کشیده شد.
مقاومت دروازه‌بان عربستانی‌ها در نهایت روی فرار مهاجم گلزن این روزهای من‌سیتی شکسته شد تا سعودی‌ها با شکست یک بر صفر به رختکن بروند.
 در نیمه دوم اما اوضاع برای العویس سخت‌تر هم شد چون شدت حملات سلسائو اوج گرفت چون نیمار و هم‌تیمی‌های او در پی گل‌های بیشتری بودند از همین رو گلر عربستان در یکی از روزهای خوب خود بارها دروازه را نجات داد تا سیوهایی به یادماندنی ثبت کند.
البته اوضاع برای محمد العویس خوب پیش نرفت چون درخشش او در نهایت پایانی تلخ داشت تا VAR حکم به اخراج او مقابل برزیل از سوی داور بدهد. با خروج او بود که برزیلی‌ها توانستند به گل دوم برسند و بردی نسبتا مناسب به نام خود برابر میزبان آسیایی ثبت کنند.
 


Page Generated in 0.0048 sec