printlogo


کد خبر: 169253تاریخ: 1397/7/22 00:00
گزارش

در مواجهه با حسینی و کی‌روش
شاهرودی و بختیاری‌زاده از استیلی
 دفاع کردند، خودش عقب کشید!
بعد از اینکه حمید استیلی در مصاحبه‌ای اعلام کرد حتی اجازه دیدن مجموعه پک را به دست نیاوردند، حسینی مدیر رسانه‌ای تیم ملی به این موضوع واکنش نشان داد و اعلام کرد این صحبت‌ها برای پوشش دادن عملکرد تیم امید در بازی‌های آسیایی مطرح می‌شود! به همین خاطر مسوولان تیم امید نامه‌ای خطاب به محمدرضا ساکت تنظیم و درخواست کردند به آنها در مورد اینکه آیا می‌توانند از امکانات مجموعه پک استفاده کنند یا نه به صورت کتبی تا روز یکشنبه پاسخ بدهد و تیم امید تکلیف خودش را بداند. این البته ظاهر رسمی ماجرا بود و در حالی که استیلی سکوت کرد و کرانچار هم حرف خاصی نزد سهراب بختیاری‌زاده و رضا شاهرودی دو مربی تیم امید به کی‌روش و حسینی تاختند. ابتدا سهراب بختیاری‌زاده در مصاحبه‌ای گفت: «حقیقت امر این است که حسینی را نمی‌شناسم اگر او را از نزدیک ببینم برای شناختش نیاز به معرفی دارم. او چه سمتی در فدراسیون دارد؟»
بختیاری‌زاده وقتی شنید او مدیر رسانه‌ای تیم ملی بزرگسالان است، گفت: «اگر او مدیر رسانه‌ای تیم ملی بزرگسالان است در ابتدا توصیه من به او این است که سعی کند در مسائل فنی دخالت نکند. از حسینی افراد فوتبالی‌تر زیاد هستند که بخواهند در مورد مسائل فنی و کیفی تیم امید صحبت کنند. او کار خودش را انجام دهد و به امور رسانه‌ای تیم بزرگسالان بپردازد. تیم ملی بزرگسالان مسابقات بسیار مهمی در پیش دارد و موفقیت این تیم خواسته همه است. ما تا به الان در این اردو سمت اردوگاه تیم ملی نرفتیم، این اتفاق در شرایطی رخ داد که کرانچار این درخواست را داشت ولی ما با توجه به شرایط موجود محل تمرین‌مان را تغییر دادیم. الان فاصله زمین تمرین ما با محل استقرارمان 40 دقیقه است. کرانچار آنقدر حرفه‌ای رفتار کرد و با سکوت خود هیچ مشکلی به وجود نیاورد.»
وی ادامه داد: «حسینی که در مورد بازی با میانمار و بازی‌های آسیایی صحبت می‌کند باید بداند که در جایگاهی نیست که در مورد مسائل فنی صحبت کند. این نکته را باید یادآور شوم زمانی که من، حمید استیلی و رضا شاهرودی در تیم ملی بازی می‌کردیم، ‌احتمالاً او در حال یادگیری نوشتن روی کاغذ بوده است اما با همین شرایط برای او آرزوی موفقیت دارم ولی این قبیل اظهارنظرات فقط برای تیم‌های ملی مشکل ایجاد می‌کند. امیدوارم او فنی و در مورد فوتبال اظهارنظر نکند.» رضا شاهرودی دیگر دستیار کرانچار هم گفت: «وقتی کمپی با آن بزرگی برای تیم‌های ملی ساخته شده چرا نباید تیم امید در اردوگاه تمرین کند؟ به ما گفته‌اند کارلوس کی‌روش این اجازه را نمی‌دهد. نمی‌دانم کی‌روش که ادعا می‌کند مربی حرفه‌ای است چرا این رفتارها را می‌کند. او چه مشکلی با تیم امید دارد که اجازه نمی‌دهد در زمین اردوگاه تمرین کنیم؟ بدتر از آن به دروغ می‌گویند که تیم امید خودش نخواسته از امکانات ساختمان «پِک» استفاده کند در حالی که ما اصلا رنگ این ساختمان را هم ندیده‌ و مثل همه مردم از تلویزیون امکانات چنین ساختمانی را مشاهده کرده‌ایم.»
شاهرودی با اشاره به اینکه برای استفاده از امکانات ساختمان پک و اردوگاه تیم‌های ملی به فدراسیون فوتبال نامه زده بودیم، گفت: «وقتی امکانات باشد قطعا ما هم استقبال می‌کنیم اما وقتی در جواب نامه ما اعلام می‌کنند کارلوس کی‌روش گفته ساختمان پِک و اردوگاه تیم‌های ملی فقط باید در اختیار تیم ملی بزرگسالان باشد دیگر چه کاری از دست ما ساخته است؟ کرانچار سرمربی تیم امید چند بار نسبت به شرایط موجود ابراز نارضایتی کرده اما پرداختن به این مسائل در حیطه کاری او نیست و تلاش حمید استیلی مدیر تیم هم بی‌فایده بوده است.»
مربی تیم امید گفت: «از فدراسیون می‌خواهیم امکانات ساده را در اختیار تیم امید قرار دهد تا حداقل دغدغه زمین تمرین نداشته باشیم. نباید تصمیم گیرنده در همه موارد کی‌روش باشد. من و حمید استیلی سال‌ها عضو تیم ملی بوده‌ایم و هیچ وقت چنین رفتاری را از مربیان تیم ملی ندیده‌ایم. اگر قرار است تیم امید راهی المپیک 2020 توکیو شود باید مورد حمایت قرار گیرد.»
با وجود این مصاحبه‌های تند حمید استیلی در مصاحبه با سایت فدراسیون فوتبال بعد از کلی تشکر از فدراسیون و تاکید بر اینکه مشکلات باید رفاقتی حل شود، گفت: «ما و تیم ملی بزرگسالان در کنار هم هستیم و از هم جدا نیستیم. امیدوارم در ادامه همکاری دو جانبه برای تقویت تیم‌های ملی هم بیشتر شود. قطعا باید از بروز هرگونه حاشیه و خدای نکرده اختلافی جلوگیری کنیم و به دنبال تقویت تعاملات باشیم که مانع از بروز هرگونه حاشیه‌ای خواهد شد.»
 


Page Generated in 0.0055 sec