printlogo


کد خبر: 169177تاریخ: 1397/7/22 00:00
بولت پس از زدن دو گل: هنوز به خودم نمی‌گویم فوتبالیست حرفه‌ایمصاحبهیوسین بولت در نخستین بازی‌اش در ترکیب ثابت سنترال کوست مارینرز دو گل زد و کمک کرد تیمش در دیداری دوستانه، تیم مک‌آرتور ساوث‌وست را با نتیجه 4 بر صفر شکست دهد.
بولت که هشت طلای المپیک در رشته دو و میدانی در کارنامه دارد به‌دنبال آن است که فوتبالیستی حرفه‌ای شود و بسیاری می‌گویند که تیم مارینرز باید به او قراردادی حرفه‌ای پیشنهاد بدهد. بولت می‌گوید: «تا زمانی که قرارداد امضا نکرده باشم، به خودم نمی‌گویم فوتبالیست حرفه‌ای. زمانی که با باشگاه بر سر یک میز بنشینیم، درباره این بحث می‌کنیم که آیا می‌خواهیم ادامه بدهیم یا نه، و اینکه من چه کاری باید انجام بدهم و چگونه باید کار را به پیش ببریم.
من دارم گام به گام پیش می‌روم. من اینجا هستم تا به دنیا ثابت کنم که می‌توانم فوتبالیست باشم و می‌توانم خودم را تحت فشار قرار دهم و ببینم که تا کجا به پیش می‌روم.
من همیشه زمانم را در اختیار مارینرز قرار می‌دهم تا آنها به من فرصت بدهند که خودم را به دنیا ثابت کنم. من خوشحالم که گام به گام پیش می‌روم.»
بولت در اواسط نیمه دوم زمین را ترک کرد و در ادامه به دادن امضا به هواداران و عکس گرفتن با آنها پرداخت.
شان میلکامپ، مدیر ارشد اجرایی مارینرز از نتیجه این دیدار دوستانه راضی بود اما گفت که این دیدار چیزی را تغییر نمی‌دهد: «امشب توجه بیشتری نسبت به مسائلی داشتیم که قبلا درباره‌شان بحث کرده بودیم. برنامه باشگاه این بود که در این مسابقه دوستانه بازی کند و ما درباره نحوه بازی خود همواره بحث خواهیم کرد. ما واقعا با بولت همان‌طور رفتار کرده‌ایم که با سایر بازیکنانی که آزمایش می‌دهند رفتار می‌کنیم. او در تیم ما سخت تمرین کرده است و امشب نقاط ضعف خود را نشان داد اما نقاط قوت خود را هم نشان داد و دو گل زد. پس باید از او تقدیر کرد.»


 


Page Generated in 0.0052 sec