printlogo


کد خبر: 169034تاریخ: 1397/7/19 00:00
زاویه دیدسومی تفتیان در لیگ دو و میدانی
 حسن تفتیان، رکورددار دوی صد متر ایران در روز نخست مرحله دوم لیگ دو و میدانی در رده سوم این ماده ایستاد.
روز نخست مرحله دوم لیگ دو و میدانی در بخش مردان دیروز در مجموعه آفتاب انقلاب با ماده‌های دوی ۱۰۰ متر و ۱۱۰ متر با مانع، پرتاب دیسک و پرش ارتفاع آغاز شد.
در دوی 100 متر تفتیان با زمان 51/10 در رده سوم قرار گرفت. در این ماده سید مهران حسینی با زمان 44/10 و رضا قاسمی با زمان 49/10 در رده‌های دوم و سوم ایستادند.
در ماده ۱۱۰ متر بامانع میلاد سیار با زمان37/14، امین برزی با زمان42/14 و علی سلامتیان با زمان 79/14 در رده‌های اول تا سوم ایستادند.
در پرش ارتفاع نیز کیوان قنبرزاده با پرشی به طول 14/2 متر، محمدرضا وظیفه دوست با رکورد  14/2 و عباس عبادی با رکورد 10/2 در رده‌های اول تا سوم ایستادند.
احسان حدادی، قهرمان پرتاب دیسک آسیا و دیگر ستاره دو و میدانی ایران در این ماده شرکت نکرد.
 
بنزما دیگر جایی
 در تیم ملی فرانسه ندارد
نوئل لوگرت، رییس فدراسیون فوتبال فرانسه داستان بازگشت کریم بنزما به عرصه ملی را تمام شده توصیف کرد.
اگرچه نام بنزما اخیرا در بین 30 نامزد کسب عنوان توپ طلای فرانس فوتبال قرار گرفته است اما این مهاجم باتجربه بعد از پرونده مربوط به والبوئنا در سال 2015 دیگر به تیم ملی دعوت نمی‌شود و حالا رییس فدراسیون فوتبال فرانسه نیز آخرین امیدهای مهاجم جنجالی برای بازگشت را ناامید کرد.
لوگرت گفت: «من فکر می‌کنم داستان بازگشت کریم بنزما به ترکیب تیم ملی فرانسه دیگر به پایان رسیده باشد، خصوصا اینکه او در سال‌های اخیر در برخی مواقع از فرم مناسب آمادگی نیز به دور بوده است. قوانین در مورد چنین مواردی آسان نیست و تصمیم‌گیری در این خصوص مدت‌ها طول کشید اما باید چنین پروسه‌هایی سریعتر طی شود.»

دومین دوره جام رسانه‌ها و شهروند
برد قاطع ایران ورزشی در گام اول
در نخستین دور رقابت‌های جام رسانه‌ها، تیم ایران ورزشی به مصاف همشهری رفت. تیم روزنامه ایران ورزشی در این مسابقه موفق شد با نتیجه شش بر صفر حریف خود را شکست دهد و برای حریفان خط و نشان بکشد. گل‌های ایران ورزشی را در این مسابقه، حسین محمدیان (سه گل)، حسین فدایی، میثم نوبخت، احمدرضا شرقی به ثمر رساندند. تیم ایران ورزشی در گروه اول این رقابت‌ها با رسای الف و بی‌قانون همگروه است. بازی این دو تیم هم در نخستین مسابقه با تساوی بدون گل به پایان رسید.
 


Page Generated in 0.0081 sec