printlogo


کد خبر: 169025تاریخ: 1397/7/19 00:00
نقل قولامیدواری و هشدار عزت‌اللهی درباره تیم ملی:
مثل جام جهانی یک ماه مانده به بازی‌ها مشکلات یادشان نیفتد
سعید عزت‌اللهی در حاشیه تمرین تیم ملی در جمع خبرنگاران گفت: «داریم برای جام ملت‌ها آماده می‌شویم و این دومین اردوی آماده‌سازی است. مثل همیشه همه هدف‌مان این است که خودمان را به بالاترین حد آمادگی برسانیم. بازی با بولیوی هم فکر می‌کنم چون تیم نسبتا خوبی در آمریکای جنوبی است، گام مثبتی برای ما باشد با اینکه می‌توانستیم حداقل دو بازی داشته باشیم اما با توجه به امکاناتی که هست، این بازی نهایی شده و ما هم باید حداکثر استفاده را از آن بکنیم.»
او درباره هماهنگی موجود بین بازیکنان تیم ملی افزود: «قطعا همینطور است. مربی ما نزدیک 8 سال است که روی اسکلت این تیم کار می‌کند. بازیکنان باتجربه‌ای قبل از ما در این تیم بوده‌اند و الان هم کنار ما هستند. ممکن است اسکلت تیم در این هشت سال تغییر کرده باشد ولی ساختار مدنظر همان است و تفکر تکنیکی و تاکتیکی و روند آماده‌سازی مثل قبل است.
 باید روی نقاط ضعف و قوت کار کنیم تا در زمان جام ملت‌ها به مرز آمادگی برسیم و موفق باشیم.»
 هافبک تیم ملی در مورد اینکه بقیه تیم‌ها بازی‌های دوستانه خوبی دارند و این مساله کار ما را سخت می‌کند، گفت: «فکر می‌کنم خودتان جواب را دادید. آنقدر امکانات و بازی‌های تدارکاتی برای آنها در نظر گرفته شده و همه تیم‌ها با صددرصد آمادگی می‌آیند که کار برای ما سخت می‌شود. این را از الان همه باید بدانیم و امیدوارم از الان همه کنار هم قرار بگیریم و مثل جام جهانی نشود که یک ماه آخر همه یادشان افتاده بود تیم نیاز به همدلی دارد. باز هم خیلی زمان از دست دادیم ولی از همین امروز هم اگر شروع کنیم، دیر نیست. فکر می‌کنم اگر بعد از چند سال ایران می‌خواهد یک بار قهرمان آسیا شود، برای همه مردم خوب است. همانطور که وقتی در جام جهانی بازی کردیم، باعث سربلندی همه مردم چه در داخل و چه در خارج می‌شد و وقتی جلوی هر فرد خارجی حرف از تیم ملی می‌شد، همه ایرانی‌ها واقعا افتخار می‌کردند.»
 


Page Generated in 0.0054 sec