printlogo


کد خبر: 169023تاریخ: 1397/7/19 00:00
رقابت 3+1 جذاب دنبال می‌شود
دروازه‌بان تیم ملی مقابل بولیوی کیست؟

فعلا سه بازی دوستانه برای تیم ملی تا قبل از جام ملت‌های آسیا نهایی شده و بعد از مصاف با ازبکستان قرار است با بولیوی، ترینیداد و توباگو و ونزوئلا بازی کنیم. احتمالا قبل از شروع جام ملت‌ها هم در قطر یا امارات یکی دو بازی دیگر برگزار خواهیم کرد و با انجام این بازی‌ها درباره ترکیب تیم ملی می‌توان بیشتر صحبت کرد و قضاوت درست‌تری داشت.
شاید از حالا یکی از کم ابهام‌ترین پست‌های ترکیب تیم ملی پست دروازه‌بان باشد و بعد از نمایش خوب بیرانوند در جام جهانی از حالا همه نام او را در ارنج اصلی جام ملت‌ها بنویسند اما گلر موفق پرسپولیس شاید نباید اسیر این پیش‌بینی‌ها شود. تصاویر تمرینات دو سه روز اخیر تیم ملی و جدیت بیرانوند نشان می‌دهد او کمتر از هر کسی باور کرده که حتما در جام ملت‌ها ثابت بازی خواهد کرد و بقیه شانسی برای  بازی کردن در آن تورنمنت نخواهند داشت.
نمایش درخشان امیر عابدزاده در تاشکند کاری کرد تا بیرانوند بلافاصله بعد از جام جهانی احساس خطر کند ضمن اینکه رشید مظاهری و حسین حسینی هم آماده به نظر می‌رسند و از حالا کی‌روش و لوپز با این چالش مواجه شده‌اند که کدام گلر را به امارات نبرند.
 در این میان حالا این پرسش وجود دارد که در بازی با بولیوی گلر تیم ملی کیست؟ آیا کی‌روش باز هم یکی از گلرهای ذخیره را آزمایش می‌کند یا بیرانوند را مقابل بولیوی به میدان خواهد فرستاد؟ یا در هر نیمه به یکی از گلرهایش میدان می‌دهد؟
از بین گلرهای تیم ملی غیر از حسینی که در لیگ و حذفی بازی نکرده سه نفر دیگر جزو بهترین‌های تیم‌شان بوده‌اند و اگر ملاک آمادگی‌شان در مسابقات باشگاهی باشد هر سه نفر شانس بازی دارند اما کی‌روش که خودش گلر بوده و البته کارهای غیر قابل پیش‌بینی کم نکرده شاید با بازی دادن به گلر استقلال دنبال روحیه دادن به او بعد از ماجراهای اخیرش باشد.
 او حتما نقشه‌هایی برای دروازه‌بان‌هایش دارد و با حرکت بعدی‌اش در دیدار با بولیوی می‌توان بهتر در این‌باره نظر داد.


 


Page Generated in 0.0053 sec