printlogo


کد خبر: 169020تاریخ: 1397/7/19 00:00
با آمریکا، تاهیتی و روسیه همگروه شدیم
خوب شد ساحلی به برزیل نخورد


قرعه‌کشی هشتمین دوره از رقابت‌های جام بین قاره‌ای - امارات 2018 انجام شد و هشت تیم حاضر رقبای خود در مرحله گروهی را شناختند. بنابراین قرعه‌کشی تیم فوتبال ساحلی ایران در گروه دوم این مسابقات با تیم‌های تاهیتی، آمریکا و روسیه همگروه شد و در گروه اول نیز امارات، مصر، برزیل و اسپانیا با هم رقابت خواهند کرد.
بعد از این قرعه‌کشی عباس هاشمپور مربی تیم ساحلی گفت: «دو تیم تاهیتی و روسیه حریفان قدرتمندی هستند و چند بار برابر یکدیگر بازی کرده‌ایم. تیم آمریکا هم روند رو به رشد اما بسیار آرامی را در چند سال اخیر پشت سر گذاشته است. به هرحال با توجه به اینکه هشت تیم قدرتمند جهان در مسابقات جام بین قاره‌ای حضور دارند، پس هیچ‌کدام از بازی‌ها آسان نیست، بخصوص که چند مهره اصلی و باتجربه خود را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم. باید بازی به بازی پیش برویم و با تمرکز روی حریف‌های‌مان خود را به مرحله بعدی مسابقات برسانیم.»
در عین حال مسلم مسیگر شماره 10 با تجربه تیم ساحلی درباره این رقابت‌ها گفته است: «هدف‌مان برای مسابقات امسال هم از اهداف سال گذشته مستثنی نیست. تمام سعی و تلاش‌مان را به کار می‌گیریم تا بهترین نتایج را کسب کنیم. با این تفاوت که امسال با بازیکنان جوان و کم سن و سال راهی این مسابقات می‌شویم. وظیفه خودم، احمدزاده کاپیتان تیم و دیگر بازیکنان باتجربه‌تر این است که تجربیات خود را در اختیار جوانان مستعد اضافه شده به تیم بگذاریم تا نتیجه‌ای خوب و در شأن فوتبال ساحلی کشورمان کسب کنیم.»
تیم ایران از 15 الی 19 آبان‌ماه در مسابقات جام بین قاره‌ای جهان شرکت خواهد کرد. هشتمین دوره این رقابت‌ها که پس از مسابقات جام جهانی، به‌عنوان معتبرترین رویداد جهانی فوتبال ساحلی به شمار می‌رود، مثل هفت دوره قبلی به میزبانی امارات برگزار خواهد شد.
 


Page Generated in 0.0078 sec