printlogo


کد خبر: 169018تاریخ: 1397/7/19 00:00
کرانچار: مشکل زمین داریم، بازی دوستانه می‌خواهیمکرانچار می‌گوید: «با توجه به شرایط خاص مسابقات جاکارتا، 20 بازیکن بیشتر در لیست‌مان نداشتیم برای همین بعضی از بازیکنان مثل صیادمنش نتوانستند در فهرست با توجه به محدودیتی که داشتیم، قرار بگیرند اما حالا فرصت داریم و با توجه به اردو و مسابقاتی که پیش رو داریم از بسیاری از بازیکنان استفاده کنیم.» وی در ادامه گفت: «سعی می‌کنیم طبق تاریخ فیفا اردوها را برگزار کنیم. در آینده طبق همین تاریخ اردو برگزار خواهیم کرد و حتی در زمانی که تیم ملی در جام ملت‌های آسیا حضور دارد سعی می‌کنیم اردوهای منظمی برگزار کنیم اما شرایط و امکانات آنطور که باید نیست. ما نیاز به بازی‌های دوستانه داریم تا نقاط ضعف و قوت را شناسایی کنیم و بازیکنان باید ارزیابی شوند. از طرفی ما مشکل زمین داریم. زمین تمرینی باکیفیت وجود ندارد و با توجه به آب و هوا خیلی از زمین‌های تمرین شرایط ایده‌آلی ندارند و نمی‌توانیم کارهای تاکتیکی زیادی انجام دهیم.»


آمار عجیب سایت ترکیه‌ای از امیری؛ بدترین 5 هفته 5فصل


سایت روزنامه «دامگا» ترکیه نوشت وحید امیری بدترین عملکردش در پنج هفته ابتدایی تمامی دوران حرفه‌ای خود را به نمایش گذاشته است. به نوشته این سایت وحید امیری که در پی لایی انداختن به پیکه در جام جهانی راهی ترابزون‌اسپور شد، در پنج بازی اولش در ترابزون اسپور نه موفق به گلزنی شده و نه گل ساخته است. در ادامه این مطلب آمده این ستاره ایرانی که از سال 2017 ارزش خود در بازار نقل ‌و انتقالات را 2/1 میلیون یورو حفظ کرده، در پنج بازی ابتدایی پنج فصل گذشته این عملکرد را بر جای گذاشته است: فصل 14-2013: یک گل و 2 پاس گل در 5 بازی برای نفت‌تهران، فصل 15-2014: 3 پاس گل در 5 بازی برای نفت‌تهران، فصل 16-2015: یک گل و یک پاس گل در 5 بازی برای نفت‌تهران، فصل 17-2016: 2 گل در 5 بازی برای پرسپولیس، فصل 18-2017: یک گل در 5 بازی برای پرسپولیس.
البته این سایت ترکیه‌ای یادش رفته بنویسد امیری در سه هفته از آن 5 هفته مصدوم بوده و اصلا در فهرست تیمش نبوده و مشخص نیست چطور کیفیت لیگ ایران را با سوپر لیگ ترکیه مقایسه کرده است.


 


Page Generated in 0.0061 sec