printlogo


کد خبر: 169012تاریخ: 1397/7/19 00:00
درویش‌وند بعد از درگیری: چرا باید به کمیته انضباطی بروم؟

روز یکشنبه بود که ابوالفضل درویش‌وند و سعید کریمی، دو بازیکن پرسپولیس در پایان تمرین، در رختکن درگیر شدند.
اتفاقی که در شرایط فعلی پرسپولیس حداقل از نظر مدیریت باشگاه غیرقابل بخشش بود. به خاطر همین حمیدرضا گرشاسبی، به‌عنوان مدیرعامل باشگاه همان شب دروازه‌بان خاطی تیم را به دفتر باشگاه احضار کرد و برخورد تندی با او داشت. گرشاسبی حتی قصد کنار گذاشتن درویش‌وند را هم داشت اما بعد از عذرخواهی او بابت درگیری در رختکن، در نهایت قرار شد درویش‌وند بعد از اردوی تیم امید به تمرینات پرسپولیس بازگردد. البته جریمه مالی او پابرجاست و قرار است درباره این موضوع تصمیم‌گیری شود.
درویش‌وند اما تأکید دارد که چنین اتفاقاتی در فوتبال طبیعی است و هیچ لزومی برای حضور در جلسه کمیته انضباطی باشگاه نمی‌بیند. او در این رابطه می‌گوید: « من در اردوی تیم ملی امید هستم و این را می‌توانید از مسوولان تیم ملی سوال کنید و این حرف که اردو را به قصد حضور در کمیته انضباطی باشگاه ترک کردم واقعا خنده دار است. اصلا اتفاق خاصی رخ نداده که کمیته انضباطی باشگاه بخواهد ما را احضار کند.»


بهبود مصدومیت، پایان حسرت جلال حسینی

مصدومیت زانوی سیدجلال حسینی می‌توانست حسرت بزرگ جا ماندن از بازی برگشت مقابل السد و در نهایت بازی فینال آسیا را برای او به‌جا بگذارد. ضمن اینکه این مصدومیت نگرانی بزرگی برای پرسپولیسی‌هایی به حساب می‌آمد که در تمام این مدت روی سد محکم سید جلال در خط دفاعی حساب کرده‌اند. او در نخستین تمرین این تیم بعد از جدال مقابل السد دچار مصدومیت از ناحیه زانو شد اما در دو روز اخیر توانسته بدون مشکل در تمرینات گروهی حاضر شود. دیگر خطری بابت این مصدومیت سیدجلال را تهدید نمی‌کند و حسینی می‌تواند در صورت صعود احتمالی پرسپولیس به فینال رقابت‌های آسیایی، بزرگ‌ترین افتخار تاریخ باشگاه را به همراه دیگر هم‌تیمی‌هایش جشن بگیرد. حسینی این روزها با تمرکز بالا در تمرینات پرسپولیس حضور می‌یابد و بعد از تجربه ناموفق به همراه سپاهان در فینال لیگ قهرمانان آسیا، اکنون بار دیگر به حضور در فینال امیدوار است.
 


Page Generated in 0.0055 sec