printlogo


کد خبر: 169010تاریخ: 1397/7/19 00:00
خبرکوتاهحریف دسته‌سومی
حریف تدارکاتی روز پنجشنبه پرسپولیس مشخص شد. شاگردان برانکو ساعت ۱۶ پنجشنبه در ورزشگاه شهید کاظمی به میدان خواهند رفت و حریف‌شان صدرنشین لیگ دسته‌ سه ایران یعنی تیم منصور ساوه است.
 
بازی با امیدها؟
راست و دروغش گردن راوی اما شنیدیم زلاتکو کرانچار و برانکو ایوانکوویچ با هم وارد مذاکره شده‌اند و بدشان نمی‌آید که تیم امید و پرسپولیس در یک دیدار دوستانه مقابل هم بایستند. البته هنوز برگزاری این بازی قطعی نشده است.
 
با چارتر تا فینال
پرسپولیس اگر در بازی برگشت هم السد را ناکام بگذارد، به فینال لیگ قهرمانان صعود خواهد کرد و باید روز ۱۲ آبان ماه در کره‌جنوبی یا ژاپن به میدان برود. به دلیل طولانی بودن مسیر سفر و اینکه پرواز مستقیم از تهران به توکیو یا سئول برقرار نیست، پرسپولیس باید از دبی یا دوحه خود را به شرق آسیا برساند و گزینه دوم هم پرواز چارتر است که باشگاه آن را انتخاب کرده و هماهنگی‌های لازم را با حامی مالی انجام داده است.
 
فینال 5 میلیاردی
با اینکه هزینه‌های بهسازی ورزشگاه آزادی را از دوش پرسپولیس برداشتند، میزبانی از فینال دست‌کم 5 میلیارد تومان برای این باشگاه هزینه خواهد داشت. گرشاسبی گفته: «طبق برآورد‌‌های ما رقمی در حدود 5 میلیارد تومان برای بازی فینال هزینه خواهیم داشت.» البته آقای مدیرعامل دیروز در همین رابطه جلسه‌ای با حامی مالی داشت و قرار شد حامی مالی این هزینه‌ها را تامین کند.
 
پرسپولیس به حدنصاب رسید
با حضور بازیکنان تیم امید، تعداد حاضران در تمرین پرسپولیس صبح چهارشنبه به حدنصاب رسید و آنها یک تمرین 90 دقیقه‌ای را برگزار کردند. ابتدا 15 دقیقه تمرین در سالن و در ادامه، کار با توپ زیر نظر مارکو. بعد دو تیم از عناصر تهاجمی و دفاعی تشکیل شد که قرمزها از کناره‌ها حمله می‌کردند و زردها باید این حملات را پس می‌زدند و توپ‌گیری می‌کردند. حرکت بین موانع، پاس‌کاری، سرزنی و کنترل توپ از دیگر بخش‌های تمرین بود.


 


Page Generated in 0.0055 sec