printlogo


کد خبر: 169005تاریخ: 1397/7/19 00:00
گزارشدرخواست قهرمان بازی‌های پاراآسیایی از وزیر بهداشت
علیرضا مختاری: دو مدال می‌دهم، 2 تا آمبولانس بدهید


دارنده مدال طلا و نقره بازی‌های پاراآسیایی از وزیر بهداشت خواست تا برای کمک به مردم روستایی در اصفهان دو دستگاه آمبولانس اهدا کند. علیرضا مختاری که در مسابقات دوومیدانی صاحب دو مدال طلا و برنز شد، درباره مدال برنز مسابقات پرتاب دیسک گفت: «از سال 2014 که در اینچئون دو مدال طلا در پرتاب وزنه و پرتاب دیسک گرفتم، توقع داشتم که در این دوره هم این مدال‌ها را تکرار کنم اما نشد. بدنم سنگین بود و نتوانستم خودم را جمع کنم.»
مختاری ادامه داد: «معمولا قبل از مسابقه اندکی زودتر در ورزشگاه حاضر می‌شوم تا بتوانم خودم را جمع و جور کنم اما متاسفانه این بار نتوانستم این کار را انجام بدهم. شاید یکی از دلایل شکستم همین بود.»
مختاری درباره کسب مدال طلا در رشته پرتاب وزنه هم گفت: «از سه‌شنبه که مسابقات پرتاب دیسک شروع شد رقابت‌های خودم را شروع کردم اما دیروز نسبت به قبل بسیار بهتر بودم. دیروز هم طلا گرفتم و هم رکوردی را زدم که 15 سال بود جابه‌جا نشده بود. این رکورد متعلق به ورزشکار مکزیکی بود.»
او در مورد میزبانی اندونزی هم توضیحاتی می‌دهد: «گرما و غذا در اندونزی به هیچ وجه به ما نساخت. البته کشور خوبی است اما در بعضی از موارد میزبانی ضعیف عمل کرد و همین برای ما مشکل‌ساز شد.»
او همچنین با بیان اینکه درخواستی از وزیر بهداشت دارد، گفت: «اصلیتم اصفهانی است و از توابع شهرستان زرین شهر هستم اما متاسفانه این منطقه به لحاظ تجهیزات پزشکی و داشتن آمبولانس با سختی روبه‌رو است. به همین دلیل درخواستی از وزیر بهداشت دارم؛ در این دوره دو مدال گرفتم که هر دو مدال را می‌دهم و به جای آن دو تا آمبولانس به روستای همام از توابع شهرستان زرین شهر بدهند تا وضعیت اورژانس بهبود پیدا کند.»

 


Page Generated in 0.0060 sec