printlogo


کد خبر: 169003تاریخ: 1397/7/19 00:00
زهرا نعمتی: بازی هنوز ادامه دارد؛ در فینال میکس جبران می‌کنمبانوی افتخارآفرین ایران بعد از کسب مدال در مسابقات انفرادی ریکرو بانوان وعده جبران این ناکامی را در مسابقات امروز داد. زهرا نعمتی امروز با غلامرضا رحیمی به مصاف حریفانی از چین می‌روند و این می‌تواند بهترین فرصت برای رسیدن به مدال طلا و جبران نتیجه دیروز باشد.
او روز گذشته بعد از شکست عجیب و غریب مقابل حریف چینی گفت: «همه بدانند که با تمام وجود تلاش کردم طلا بگیرم اما متاسفانه نتیجه بدی ثبت شد. خیلی از این وضعیت ناراحت هستم چون می‌توانستم به مدال طلا برسم.»
زهرا نعمتی با بیان اینکه حریف چینی انتقام شکست در ریو را از او گرفت، ادامه داد: «دو بار با این کماندار بازی کرده‌ام که در بازی‌های پارالمپیک ریو او را شکست دادم و می‌توانستم دیروز هم این کار را تکرار کنم اما شرایط جوی تمرکزم را به هم زد.»
نعمتی با اشاره به گریه‌اش بعد از این مسابقه گفت: «خیلی از این باخت ناراحت شدم اما بازی هنوز تمام نشده و من امروز فرصت جبران دارم و حتما در مسابقه امروز تلافی می‌کنم.»
کماندار پرافتخار کشورمان با اشاره به شرایط نامساعد جوی ادامه داد: «متاسفانه باد چرخش دارد و مدام تغییر می‌دهد و همین کار را سخت می‌کند. وزش باد روی عملکرد ما تیراندازان تاثیرگذار است و تمرکز من را از بین برد اما می‌پذیرم که در رقابت ورزشی چنین اتفاقی می‌تواند رخ دهد اما خوشحالم که تمام سعی‌ام را کردم.»

 


Page Generated in 0.0057 sec