printlogo


کد خبر: 168998تاریخ: 1397/7/19 00:00
لیگ یکتلاش شاگردان مهابادی برای فرار
از قعر جدول
هفته هفتم لیگ یک پنجشنبه با انجام 2 بازی دیگر پیگیری می‌شود. در این هفته اکسین البرز در بوشهر میهمان شاهین شهرداری این شهر خواهد بود.
اکسین با وجود آغاز غافلگیرکننده و کسب 9 امتیاز از سه هفته نخست، دو تساوی و یک شکست در سه هفته گذشته داشته اما با 11 امتیاز و تنها به خاطر تفاضل گل کمتر نسبت به آلومینیوم اراک در جایگاه دوم جدول قرار گرفته بود.
کمالوند مربی جوان اما باتجربه اکسین که چندین بازیکن لیگ برتری را به کرج آورد، مردم این شهر را بیش از پیش به داشتن یک تیم در لیگ برتر امیدوار کرده.
شاهین هم تاکنون هفت امتیاز از 9 امتیاز خود را از دیدارهای خانگی به دست آورده و امیدوار است اکسین را هم در خانه مغلوب کند.
در دربی خوزستان هم کارون اروند خرمشهر میزبان شهرداری ماهشهر خواهد بود. شاگردان اکبر میثاقیان پس از اینکه فصل را با سه تساوی آغاز کردند، در دو هفته گذشته یک پیروزی و یک شکست کسب کردند و فرصت اضافه شدن به جمع مدعیان بالای جدول را از دست دادند. شهرداری ماهشهر هم شرایط خوبی در جدول ندارد.
این تیم لیگ دسته اول را با چهار شکست شروع کرد و هفته گذشته، نخستین امتیاز خود را به دست آورد. امتیازی که نتوانست شهرداری را از انتهای جدول جدا کند.
 پیروزی در خرمشهر فرصت خوبی برای داود مهابادی در راه فرار تیمش از انتهای جدول و همچنین فرار خودش از استعفا خواهد بود.


هفته هفتم لیگ یک
پنجشنبه 19/7/97
شاهین شهرداری بوشهر................................................. اکسین البرز
ساعت 18، ورزشگاه شهید بهشتی بوشهر
داور: محمدحسین ترابیان، کمک‌ها: علی الفتی، محمد نوری
کارون اروند خرمشهر............................................ شهرداری ‏ماهشهر
ساعت 18:20، ورزشگاه نفت و گاز اروندان خرمشهر
داور: رضا تارخ، کمک‌ها: رحیم حاجی‌پور، مرتضی شهریاری
 


Page Generated in 0.0055 sec