printlogo


کد خبر: 168978تاریخ: 1397/7/19 00:00
واکنش

تصمیم حسینی عجولانه است
برومند: رفتار همام خیلی زشت بود


طارق همام بازیکن عراقی استقلال بدون اطلاع باشگاه در یک بازی دوستانه برای تیم سابقش به میدان رفت، همین ماجرا باعث شده تا قدیمی‌ترهای باشگاه استقلال نسبت به این رفتار طارق موضع بگیرند. برومند دروازه‌بان سابق استقلال در خصوص این ماجرا اینطور می‌گوید: «با توجه به تعهدی که بازیکنان دارند این حرکات و رفتارها بسیار زشت و نادرست است و مدیریت باشگاه باید در این مورد تصمیم بگیرد. به لحاظ اخلاقی بازیکن تعهداتی دارد که بهتر است به آن پایبند باشد.»
برومند در خصوص احتمال جدایی سید حسین حسینی از استقلال و ابراز ناراحتی‌های این دروازه‌بان می‌گوید: «جدایی حسینی از تیم استقلال به ضرر هر دو طرف است. استقلال بر روی این دروازه‌بان سرمایه‌گذاری کرده است و هم اکنون باید از آن استفاده کند. حسینی نباید تصمیمات عجولانه بگیرد و بهتر است که منطقی رفتار کند.» برومند در مورد عملکرد بازیکنان خارجی جذب شده می‌گوید: «این بازیکنان نیاز به زمان دارند تا بتوانند عملکرد و توانایی‌های خودشان را در استقلال به نمایش بگذارند. استقلال در نیم فصل دوم به یک تیم هماهنگ و یکدست تبدیل خواهد شد و بازیکنان خارجی نیز می‌توانند به این تیم کمک کنند.»
این دروازه‌بان در مورد حضور مرتضی تبریزی در استقلال می‌گوید: «تبریزی در مدت چند سال به جایگاه خوبی در ذوب‌آهن رسید و توانست در تیمش جا بیفتد. باید به او فرصت داد تا در استقلال نیز خودش را اثبات کند.»
برومند درباره عملکرد شفر نیز اینطور اظهارنظر می‌کند: «بازیکنان بسیاری از استقلال جدا شدند و چندین بازیکن جدید به تیم اضافه شدند. در این ۸ هفته استقلال هنوز به هماهنگی لازم نرسیده است تا بتواند به درستی نتیجه بگیرد و شفر باید تیم را تا نیم فصل دوم آماده و هماهنگ کند که منجر به نتیجه گرفتن تیم شود.»
 


Page Generated in 0.0057 sec