printlogo


کد خبر: 168975تاریخ: 1397/7/19 00:00
واکنشنگاه درجه دو سیما
 به صدرنشین لیگ
مهدی برادران، رییس هیات فوتبال خراسان از رفتار صدا و سیما در مواجهه با تیم پدیده به شدت ناراضی است. او در این راستا گفت: «متاسفانه نگاه رسانه ملی به پدیده، صدرنشین لیگ ‌برتر فوتبال هنوز در حد یک تیم استانی است. پدیده خراسان با نتیجه‌گیری و نوع فوتبال چشم‌نوازی که به اجرا در می‌آورد، فوتبال کشور را تحت تاثیر خود قرار داده است اما متاسفانه نگاه رسانه ملی در برنامه‌ها و پخش‌زنده‌ها به این تیم یک نگاه استانی است در صورتی که پدیده اکنون صدرنشین لیگ ‌برتر ایران است.»
برادران در ادامه حرف‌هایش گفت: «با تاسف همه دیدیم که بازی حساس پدیده و فولاد که 120دقیقه فوتبال جذابی را به نمایش درآورد، توسط شبکه ورزش قطع شده و بازی دیگری روی خط زنده می‌رود، در صورتی که پدیده اکنون صدرنشین لیگ بوده و دنبال‌کنندگان زیادی دارد اما نگاه رسانه ملی به این تیم هنوز در حد یک تیم شهرستانی مثل سایر تیم‌ها است.
 گرچه ما از نظر فنی در داخل زمین، امروز سرآمد همه تیم‌های جدول لیگ‌ برتر شده‌ایم اما در سایر مقولات نیاز به حمایت تیم داریم. هواداران که الحق نشان دادند وقتی تیم نتیجه می‌گیرد ما را همراهی می‌کنند و این را در بازی‌های گذشته ثابت کردند ضمن اینکه استمرار بازی‌ها در ورزشگاه باکیفیت امام رضا(ع) با امکانات رفاهی که ایجاد شده به این مهم کمک کرده است.»
برادران از مشکلات مالی پدیده هم می‌گوید: «دستوری که استاندار به شهردار داد در حد یک هفته نکشید که باعث تزریق مبلغی به تیم شد اما مابقی حمایت‌های استانی هنوز محقق نشده و به صورت مشخص هنوز متاسفانه صنایع استان جلو نیامده‌اند.
با حضور مدیرکل جدید ورزش و جوانان استان، احساس می‌کنیم دست‌تنها نیستیم و برای نخستین بار احساس می‌کنیم که مدیرکل در حال پیگیری است تا ان‌شاءا... این مشکل مالی یک بار برای همیشه برطرف شود.»


 


Page Generated in 0.0051 sec