printlogo


کد خبر: 168954تاریخ: 1397/7/19 00:00
رقابت بایرن مونیخ
با منچستریونایتد برای جذب زیدان

بایرن مونیخ ممکن است با منچستریونایتد برای استخدام زین‌الدین زیدان به‌عنوان سرمربی بعدی خود وارد رقابت شود چون این باشگاه آلمانی می‌خواهد سرمربی‌اش نیکو کواچ را به دلیل کسب نتایج ضعیف در آغاز فصل اخراج کند. مدافع عنوان قهرمانی بوندس‌لیگا در رده ششم جدول این رقابت‌ها قرار دارد چون در هفت هفته ابتدایی فصل دو بار باخته و یک بار هم مساوی کرده است. طبق اعلام RMC Sport اگر باشگاه تصمیم به اخراج کواچ 46 ساله بگیرد، زیدان، لوران بلان و آرسن ونگر گزینه‌های باواریایی‌ها برای هدایت تیم‌شان خواهند بود. از این رو می‌توان انتظار ورود قهرمان آلمان به کورس رقابت با من‌یونایتد برای استخدام سرمربی سابق رئال مادرید را داشت.
بایرن مونیخ در حالی وارد تعطیلات دو هفته‌ای بوندس‌لیگا (به خاطر برگزاری بازی‌های ملی) شده است که در بازی قبلی‌اش در بوندس‌لیگا در خانه 3 بر صفر مقابل بوروسیا مونشن‌گلادباخ تن به شکست داد و پیش از آن هم در یک بازی خانگی دیگر در لیگ قهرمانان اروپا مقابل آژاکس به تساوی یک بر یک رضایت داده بود. در همین حال برخی اخبار از منابع نزدیک به رختکن بایرن مونیخ از نارضایتی بازیکنان بزرگ تیم از رویکرد و شیوه تمرینات کواچ حکایت دارد. باخت بایرن مونیخ مقابل مونشن‌گلادباخ ضعیف‌ترین روند این تیم در رقابت‌های داخلی آلمان در نزدیک به یک دهه اخیر است چرا که این تیم در 4 بازی اخیرش موفق به کسب پیروزی نشده است. شنیده‌ها حاکی از برگزاری یک نشست بحران در بایرن مونیخ بوده که در آن مدیران باشگاه از سرمربی کروات خود توضیحاتی درباره برنامه‌اش برای خارج کردن تیم از بحران خواسته‌اند.


آنری جانشین سرمربی اخراجی موناکو می‌شود


طبق اعلام سایت ESPN، باشگاه موناکو که درصدد اخراج لئوناردو ژاردیم از سرمربیگری این تیم است، قصد دارد تیری آنری، ستاره سابق آرسنال را به‌عنوان جانشین وی معرفی کند.
موناکو این فصل لوشامپیونا را ضعیف آغاز کرده است و از 9 بازی خود تنها 6 امتیاز گرفته که حاصل فقط یک پیروزی و 3 تساوی است. این تیم در حال حاضر در رده هجدهم جدول قرار دارد و به همین دلیل مسوولان باشگاه تصمیم به اخراج ژاردیم گرفته‌اند و گزینه آنها برای جانشینی وی دستیار روبرتو مارتینس، سرمربی تیم ملی بلژیک است. موناکو از هفت بازی رسمی‌اش در این فصل دیگر هیچ مسابقه‌ای را نبرده است و باخت یکشنبه شب این تیم در خانه مقابل رن هم چهارمین باخت متوالی و دهمین بازی بدون برد آنها بود.
آنری که سال 97-1996 با موناکو قهرمان لیگ یک فرانسه شد، در حال حاضر در کادر فنی بلژیک مشغول فعالیت است اما او اعلام کرده که دوست دارد تجربه سرمربیگری داشته باشد و باشگاه استون ویلا هم خواهان جذب بود اما پیشنهاد این باشگاه را رد کرد. اکنون اما فرصت سرمربیگری در موناکو هم پیش روی او است و باید دید که آیا حاضر می‌شود چالش خروج این تیم از بحران را بپذیرد یا نه.
 


Page Generated in 0.0055 sec