printlogo


کد خبر: 168944تاریخ: 1397/7/19 00:00
پیگرینی: در رئال، یک تساوی هم زنگ هشدار را به صدا درمی‌آوردمانوئل پیگرینی از فشار کار در رئال مادرید صحبت کرده است. این مربی سابق رئال که قرار است میدانی در شهر مالاگا به نام او شود، می‌گوید: «فشار در رئال مادرید برای همه یکسان است. مربیگری در این تیم کار پیچیده‌ای است چون حتی یک تساوی هم زنگ هشدار را به صدا درمی‌آورد اما لوپتگی تجربه مربیگری تیم ملی اسپانیا را دارد و پروژه رئال را به موفقیت خواهد رساند. این بازیکنان هستند که باید کارشان را در زمین انجام دهند و مادرید بازیکنانی در کلاس جهانی و بازیکنان خوبی هم روی نیمکت دارد.»
پیگرینی همچنین درباره کریستیانو رونالدو صحبت کرده که در تنها فصل حضور پیگرینی در مادرید در این تیم حضور داشت. او گفته است: «مادرید گل‌های زیادی را از دست داده. کریستیانو گل‌های زیادی می‌زد که آنها را با خود برده است. او باید دوران ورزشی‌اش را در مادرید به پایان می‌برد و من تعجب کردم که آنها اجازه رفتن را به او دادند. بیل و کریستیانو با هم تفاوت دارند و کریستیانو در 10 سال گذشته تفاوت را در رئال رقم زده است.»
مربی وستهم همچنین درباره ادن آزار گفت: «او بازیکنی با کیفیت بالا است و در سطح فو‌ق‌العاده‌ای بازی می‌کند. او می‌تواند در هر باشگاهی در دنیا بازی کند.»
 


Page Generated in 0.0055 sec