printlogo


کد خبر: 166853تاریخ: 1397/6/26 00:00
خبرمجلسی‌ها پای حمایت از قانون مصوب
خجسته: کسی دنبال دور زدن قانون بازنشستگان نباشد

انگار اراده جدی برای اجرایی کردن قانون منع به کارگیری بازنشستگان وجود دارد و به همین خاطر درچند روز اخیر حرف و حدیث‌های بسیار پیش آمده است. به طوری که حتی این موضوع به ورزش هم کشیده و در حالی که به نظر می‌رسید برخی از مدیران ورزشی از جمله مدیران فوتبالی باید پست‌های‌شان را ترک کنند، مهدی تاج اعلام کرد با توجه به درصد جانبازی که دارد می‌تواند به کارش ادامه دهد.
امیر خجسته نماینده مردم همدان و دبیر کمیسیون اصل ۹۰ مجلس درباره حمایت جدی مجلسی‌ها از این قانون و اجرای دقیق آن می‌گوید: «نمایندگان نامه‌ای به سران قوا در زمینه لزوم اجرای قانون منع به کارگیری بازنشستگان نوشتند. با توجه به تصویب طرح ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان در مجلس و تایید آن در شورای نگهبان منتظریم که این قانون به درستی و کامل در کشور اجرایی شود و کسی به دنبال دور زدن قانون نباشد.»  نماینده مردم همدان در مجلس شورای اسلامی به لزوم به کارگیری توان جوانان کشور تاکید می‌کند: «در این نامه به دنبال آن هستیم که هشدارهای لازم را برای اجرای هرچه سریعتر این قانون به تمامی نهادها و دستگاه‌ها بدهیم و همچنین اجازه ندهیم برخی بخواهند قانون را دور بزنند؛ به طور مثال شنیده‌ایم برخی از مقامات با مراجعه به بنیاد شهید به دنبال افزایش درصد جانبازی خود هستند تا از این قانون مستثنی شوند در حالی‌که ما خطاب به بنیاد شهید می‌گوییم که تحت فشار این افراد قرار نگیرند. مجلس شورای اسلامی روند اجرای قانون ممنوعیت به کارگیری بازنشستگان را به طور کامل رصد می‌کند و اجازه نخواهد داد مماشاتی در این زمینه صورت گیرد.»بیت‌سعید، مهاجمی که در خانه خوب گل می‌زند

تیم فولاد در مرحله یک شانزدهم نهایی جام حذفی میزبان مس شهربابک بود و توانست حریف خود را در یک بازی یک طرفه با نتیجه عجیب هفت بر صفر مغلوب کند. در این جشنواره گل سهم مهاجم آماده فولادی‌ها یک دبل بود. حسن بیت‌سعید در دقایق 46 و 75 دروازه مس را باز کرد و تنها بازیکن این بازی بود که بیش از یک گل به ثمر رساند. نکته جالب توجه درباره مهاجم شماره هفت تیم فولاد، این است که او به درخشش در بازی‌های خانگی حسابی عادت کرده و در ورزشگاه غدیر عملکردی فوق‌العاده بجا می‌گذارد. بیت‌سعید در 6 هفته ابتدایی لیگ در بازی‌های خارج از خانه موفق به گلزنی نشده اما در سه بازی خانگی فولاد 2 گل زده، یک پاس گل داده و یک پنالتی گرفته. با اضافه کردن آمار بازی جام حذفی، شاید بیت‌سعید را بتوان یکی از خطرناک‌ترین بازیکنان این فصل فوتبال ایران در بازی‌های داخل خانه نامید.


Page Generated in 0.0052 sec