printlogo


کد خبر: 166845تاریخ: 1397/6/26 00:00
کامنت


معجون جذاب فوتبال و مادر

مقوله هوادارای در دنیای فوتبال یک پدیده عجیب و حتی غیرقابل باور است. عشق به فوتبال حد و مرزی نمی‌شناسد و همین سبب شد تا تصاویر بدیعی از این عشق به تصویر کشیده شود که شاید در دنیای امروزی باور آن غیرممکن است.
عشق مادر به فرزند اما یک عشق ازلی و فطری است که نمی‌توان بر روی آن قیمت گذاشت و با متر و معیار خاصی آن را اندازه گرفت. ترکیب این دو پدیده یعنی عشق فوتبال و مهر مادری، حالا معجونی را به‌وجود آورده که بدل به یکی از صحنه‌های خاص دنیای فوتبال شده که شاید لطیف‌ترین و جذاب‌ترین صحنه ثبت شده از فوتبال باشد.
تصویر مادری که دیدار‌های باشگاه پالمیراس را برای فرزند نابینایش گزارش می‌کند، بسیاری از هواداران فوتبال در جهان را تحت تاثیر قرار داده است. پسر بچه هوادار پر و پا قرص باشگاه پالمیراس است و با پیراهن تیمش، در ورزشگاه حاضر شده است. او حتی یک بار هم بازی تیم محبوبش را از نزدیک تماشا نکرده بلکه آنها را از کلام مادرش و صدای تماشاگران داخل ورزشگاه حس کرده است. تصویر زیر که اخیرا در شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود، هواداران بسیاری را در دنیا تحت تاثیر قرار داده است.
مادر تمام طول بازی و اتفاقاتش را برای پسرش که تا به حال فوتبالی تماشا نکرده، گزارش می‌کند و درک پسربچه از فوتبال، از طریق صحبت‌های مادرش است که به نظر او نیز هوادار پر و پا قرص پالمیراس است.
 


Page Generated in 0.0054 sec