printlogo


کد خبر: 166833تاریخ: 1397/6/26 00:00
رامون دیاز اخراج شد


تیم الاتحاد عربستان که این فصل هزینه‌های گزافی برای جذب بازیکنان جدید و گرانقیمتش داشته شنبه شب در یک بازی خانگی با نتیجه سنگین 3 بر صفر مقابل القادسیه شکست خورد و با دو باخت متوالی در رتبه آخر جدول لیگ عربستان قرار گرفت. پس از این شکست دور از انتظار، الاتحادی‌ها که امید بسیاری به موفقیت در این فصل و بازگشت به دوران طلایی دوخته‌اند، به صورت رسمی خبر از اخراج رامون دیاز دادند. این سرمربی آرژانتینی در سوپرکاپ عربستان هم پیش از شروع فصل به الهلال باخته بود و با احتساب بازی‌های لیگ، در هر سه بازی رسمی خود روی نیمکت الاتحاد شکست خورده است. او حدود 6 ماه پیش هم پس از شکست مقابل استقلال در لیگ قهرمانان، از تیم الهلال اخراج شده بود. دیاز در قامت سرمربی الهلال بعد از شکست پرسپولیس با اقتدار به فینال لیگ قهرمانان رسیده اما نایب قهرمان شده بود.


کاوه و 29 هزار هوادار بروژ منتظر دورتموند

بعد از حذف دیناموزاگرب و صادق محرمی در یک قدمی رسیدن به لیگ قهرمانان، کاوه رضایی تنها فوتبالیست ایرانی است که این فصل می‌تواند حضور در این مسابقات فوق‌العاده را تجربه کند و حتما برای بازی نخست مقابل بوروسیادورتموند اشتیاق و انگیزه فراوانی دارد.
باشگاه بروژ به‌عنوان تنها سهمیه بلژیک در مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بعد از سال‌ها غیبت طعم رقابت با بهترین باشگاه‌های قاره سبز را خواهد چشید. سران باشگاه بعد از مشخص شدن قرعه کشی رقابت‌ها و همگروهی با اتلتیکو مادرید، دورتموند و موناکو در آستانه نخستین میزبانی از حریف آلمانی بلیت‌های این بازی را پیش فروش کردند که در کمتر از چهار ساعت ظرفیت ورزشگاه پر شد.
ورزشگاه جان بریدل به‌عنوان خانه بروژ ظرفیت 29042 نفر را دارد که به محض آغاز پیش فروش بلیت‌ها در کمتر از چهار ساعت تمام این بلیت‌ها به طرفداران با قیمت‌های پایه 40، 50 و 70 یورو به فروش رفت تا سه‌شنبه شب جدال کاوه رضایی و یارانش با دورتموندی‌ها در ورزشگاه سرتاسر پر از تماشاگر برگزار شود.
 


Page Generated in 0.0054 sec