printlogo


کد خبر: 166832تاریخ: 1397/6/26 00:00
افسوس می‌خوریم و از این بازی درس می‌گیریم
قدوس: همچنان در حال یادگیری هستمسامان قدوس باز هم در لوشامپیونا گل کاشت و نشان داد انتخابش به‌عنوان بهترین بازیکن لیگ سوئد و البته آن همه سر و صدا و جنجال پیرامون انتقالش بیهوده نبوده است. سامان با ضربه کاشته‌ای دیدنی دروازه سنت‌اتین را باز کرد تا یک سایت فرانسوی بعد از بازی و شکست امی‌ین این سوال را از او بپرسد که تیم امی‌ین در بازی با لیل چه کمبودی داشت؟ سامان جواب می‌دهد: «ما خوب بازی نکردیم و دو پنالتی علیه ما نیز کمکی به جریان بازی‌مان نکرد. امروز بهتر از حریف نبودیم، البته از نظر کارکردهای تهاجمی به خاطر زدن 2 گل خوشحال هستیم اما باید در خط دفاعی بهتر کار کنیم. هر بازیکنی باید بازی دفاعی بهتری داشته باشد.»
قدوس درباره خستگی بازیکنان تیمش هم گفته: «برخی بازیکنان از جمله من از بازی‌های ملی بازگشتند و چنین دیداری نیازمند انرژی فراوان و آمادگی روانی است.»
قدوس در پاسخ به اینکه آیا در زمین احساس بهتری داری و آشنایی بیشتری با همبازی‌هایت پیدا کرده‌ای گفت: «شاید کمی بله. همچنان در حال ادامه این روند هستیم و تاکنون 15 جلسه تمرینی را با همبازی‌هایم دنبال کردم. بنابراین همچنان در حال یادگیری در تیم امی‌ین و لوشامپیونا فرانسه هستم.»
امی‌ین فقط در 15 دقیقه‌ پایانی عکس‌العمل درخشانی داشت و قدوس می‌گوید از این بابت افسوس می‌خورد: «ما باید مثل 15 دقیقه‌ پایانی بازی با لیل در دیگر بازی‌ها ظاهر شویم البته افسوس می‌خوریم اما از این بازی درس می‌گیریم و امیدواریم در بازی‌ آینده این کار را بهتر انجام دهیم.»
نزدیک بود امی‌ین در لحظات پایانی بازی کار را به تساوی 3بر3 بکشاند. سامان در این باره می‌گوید: «فکر می‌کنم اگر ضربه پنالتی را تبدیل به گل می‌کردیم می‌توانستیم به تساوی برسیم. البته تیم لیل بسیار خوب بود.»


سامان، دو گل در سه بازی
قدوس لیاقت ۴ میلیون یورو را داشت

سامان قدوس در نخستین حضور کامل و نود دقیقه‌ای در ترکیب امی‌ین با وجود گل زیبایی که به ثمر رساند نتوانست مانع شکست خانگی پرگل تیمش مقابل لیل شود.
 ستاره دو تابعیتی فوتبال ایران گل دوم تیمش را در نخستین دقیقه وقت‌های تلف شده از روی یک ضربه ایستگاهی به ثمر رساند تا با این گل لقب بهترین خرید تابستانی امی‌ین را به خود اختصاص دهد. سامان در نخستین بازی خود موفق شد یکی از چهار گل تیمش مقابل ریمس را با ضربه سری دیدنی به ثمر برساند تا شروعی رویایی با امی‌ین داشته باشد.
مهاجم ایرانی در مقابل سنت‌اتین نیمکت‌نشین شد تا تنها برای دقایقی در نیمه دوم به میدان برود تا در بازی بدون گل دو تیم سهم داشته باشد. سومین بازی او با پیراهن امی‌ین در لوشامپیونا منجر به ثبت نخستین بازی کامل شد تا در این بازی قدوس دومین گل خود در سومین بازی را به ثبت رسانده و عملکردی خیره کننده از خود برجای بگذارد.
سایت 1 lig فرانسه با انتشار گزارشی از قرار گرفتن گل دیدنی مهاجم ایرانی در بین کاندیداهای گل هفته لوشامپیونا از نمایش فوق‌العاده سامان تمجید کرد و نوشت: «در میان تمام خریدهای جدید امی‌ین قدوس ثابت کرده لیاقت سرمایه‌گذاری سنگین باشگاه در پرداخت بیش از 4 میلیون یورو به اوسترسوندس را داشت چون زدن دو گل در سه بازی نخست لوشامپیونا بهترین مهاجم لیگ سوئد در سال‌های گذشته را مدعی آقای گلی در فرانسه کرده است.»
 


Page Generated in 0.0068 sec