printlogo


کد خبر: 166828تاریخ: 1397/6/26 00:00
صالحی امیری: محدودیت‌ها را به لالوویچ گفتیم



نشست صالحی امیری و لالوویچ، رییس اتحادیه جهانی حال و هوای خوبی داشته و پیش‌بینی می‌شود که برخی از دردسرهای کشتی کاسته شود. از حرف‌های رضا صالحی امیری، رییس کمیته ملی المپیک بعد از دیدار با لالوویچ هم اینطور برداشت می‌شود که توافق‌هایی صورت گرفته است. او می‌گوید: «این نشست مثبت و تاثیر‌گذار بود. لالوویچ در این دیدار ضمن اعلام رضایت از همکاری نزدیک فدراسیون کشتی ایران با اتحادیه جهانی، کشتی ایران را یکی از ارکان اصلی این رشته در دنیا معرفی کرد.»
صالحی امیری ادامه می‌دهد: «در این دیدار که دیداری کاملا صمیمانه بود به خدمات ارزشمند رسول خادم ریاست فدراسیون کشتی ایران و همچنین ظرفیت این رشته در کشور و طرفداران میلیونی آن اشاره و برخی محدودیت‌ها را نیز مطرح کردیم. لالوویچ به شرایط کشتی ایران کاملا اشراف دارد و حتی می‌توان گفت که او خود از علاقه‌مندان کشتی ایران و همچنین کشتی ایرانی است.»
رییس کمیته ملی المپیک در پاسخ به این سوال که بعد از این دیدار آیا همچنان دغدغه‌ای برای بروز حاشیه و مشکل برای کشتی ایران وجود دارد یا خیر؟ اینگونه پاسخ می‌دهد: «واقعیت این است که خود لالوویچ هم بر ظرفیت و زمینه‌های مثبت موجود در کشتی ایران از استعدادهای نوجوان و پرشمار گرفته تا تماشاگران و علاقه‌مندان میلیونی اشراف و شناخت کامل دارد؛ ضمن اینکه او در این نشست قول داد از بروز هر‌گونه مشکلی که باعث ایجاد حاشیه برای این رشته در ایران می‌شود جلوگیری کند. امیدواریم با ایجاد تعاملات هر چه بیشتر از این رشته ملی، بومی و ورزش اول کشورمان حمایت و حراست نماییم.»
سیدرضا صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک کشورمان در پایان با اشاره به دعوتش از لالوویچ برای حضور در ایران می‌گوید: «امیدواریم این اتفاق با پیگیری فدراسیون کشتی هر چه سریع‌تر بیفتد تا با یک برنامه‌ریزی صحیح و اصولی بتوانیم ظرفیت‌های موجود را کاملا واضح و دقیق به رییس اتحادیه جهانی نشان داده و روابط خوب این مجموعه با ورزش ایران را عمق ببخشیم.»
 


Page Generated in 0.0055 sec