printlogo


کد خبر: 166826تاریخ: 1397/6/26 00:00
پایان هفته دوم لیگ تیروکمان در آزادی
صدرنشین‌های تیر و کمان جا خوش کردند

پرونده هفته دوم لیگ برتر تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان در سایت تیروکمان با تثبیت جایگاه تیم‌های صدرنشین‌ بسته شد.
دومین هفته از مسابقات لیگ تیروکمان در رشته‌های ریکرو و کامپوند زنان و مردان به میزبانی پاس قوامین، بیمه سینا و کمانداران پایتخت در سایت تیروکمان برگزار شد و نتایج زیر به دست آمد.
در بخش کامپوند مردان، بیمه سینا ۴ بر یک از سد ویلانج گیلان عبور کرد. نفت امیدیه 5 بر صفر مقابل ناجا شکست خورد. فولاد مبارکه سپاهان ۴ بر یک از سد ققنوس خرمدره گذشت و در نهایت کنگره ۶۰ مقابل سولار پلیمر البرز نتیجه را 5 بر صفر به حریف خود واگذار کرد. در بخش کامپوند بانوان، امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان ۳ بر 2 بازی را از بیمه سینا برد و ذوب آهن با حساب 2 بر 3 نتیجه را به مس کرمان واگذار کرد.
اما در بخش ریکرو مردان، هیات کرمان با حساب 4 بر یک نتیجه را به کمانداران پایتخت باخت. هیات قم با حساب  4 بر یک بازی را به تیم ناجا واگذار کرد. میعاد بروجن با نتیجه 4 بر  یک از فولاد مبارکه اصفهان شکست خورد.
هیات کیش نیز با حساب 5 بر یک مقابل امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان زمینگیر شد. در همین بخش و در دور سوم، به ترتیب تیم‌های هیات کرمان، ناجا، امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان و هیات کیش تیم‌های برتر این دور از مسابقه بودند.
همچنین در بخش ریکرو بانوان نیز در رقابت‌های دور دوم به ترتیب تیم‌های پاکان البرز، یاران جنوب کوشک شهرکرد و هیات کیش برترین‌های این هفته لقب گرفتند. دور سوم مسابقه تیمی در بخش ریکرو بانوان نیز با برتری تیم‌های شهرداری رشت، یاران جنوب کوشک شهرکرد و همدان تمام شد.
در جدول رده‌بندی تا پایان هفته دوم در ریکرو بانوان، هیات کیش در جایگاه نخست قرار دارد، یاران جنوب کوشک شهرکرد و امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان در جایگاه دوم و سوم قرار دارند. در بخش ریکرو مردان، امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان در جایگاه نخست قرار دارد، ناجا و کمانداران پایتخت در جایگاه دوم و سوم هستند. همچنین در کامپوند مردان، ناجا صدرنشین است، سولار پلیمر البرز و بیمه سینا دوم و سوم جدول رده‌بندی ایستادند و در نهایت در بخش کامپوند بانوان، مس کرمان صدرنشین است و سولار پلیمر البرز و امپراتوری کاشی و سنگ سامان همدان در رده دوم و سوم جدول جای گرفتند.
 


Page Generated in 0.0053 sec