printlogo


کد خبر: 166821تاریخ: 1397/6/26 00:00
علیاری: صدای ضربه آرنج آل‌کثیر را همه شنیدند


مجید علیاری مهاجم پارس جنوبی جم که در بازی حذفی مقابل پیکان از ناحیه دنده مصدوم شد و به بیمارستان رفت، درباره این اتفاق می‌گوید: «در آن صحنه توپ کنار زمین بود و من برای دفع توپ رفتم اما آل‌کثیر از بالا پرید و با آرنج محکم به قفسه سینه‌ام کوبید. ضربه او به حدی بود که صدایش کل ورزشگاه را پر کرد و همه شنیدند چطور به من ضربه زد. من آنقدر قفسه سینه‌ام درد می‌کرد، متوجه اطرافم نبودم اما بعدا دوستانم می‌گفتند آل‌کثیر به آقای تارتار اعلام کرده اصلا با من برخورد نکرده! البته عیسی موقعی که داشتم با آمبولانس به بیرون از ورزشگاه می‌رفتم، آمد و دلجویی کرد ولی واقعا خدا رحم کرد که اتفاق بدتری نیفتاد. هنوز هم قفسه سینه‌ام درد می‌کند و در نفس کشیدن مشکل دارم.»
 علیاری درباره درخشش رحمان احمدی در ضربات پنالتی هم توضیح می‌دهد: «به آقا رحمان تبریک می‌گویم. از دروازه‌بانی با این همه سابقه و افتخار کمتر از این هم انتظار نمی‌رود. واقعا خوشحالیم در تیم این دروازه‌بان بزرگ را داریم و امیدوارم در ادامه فصل هم موفق باشد.»

 


صنعت‌نفت از گزارشگر بازی با تراکتور شکایت می‌کند

یکی از نکات جنجال‌برانگیز و عجیب بازی صنعت‌نفت آبادان و تراکتورسازی، گزارش علیرضا عرب‌زاده گزارشگر شبکه محلی بود. در حالی که معمولا گزارشگران شهرستانی موضع حمایتی نسبت به تیم‌های شهرشان دارند در بازی صنعت‌نفت و تراکتورسازی اتفاق تازه‌ای رخ داد و گزارشگر بازی از تیم شهرش یعنی صنعت‌نفت انتقادهایی جدی کرد. این اتفاق در حالی رخ داد که روی سکوهای تختی هم جو ملتهبی وجود داشت. گزارشگر این بازی دلایلی را برای گزارشش عنوان کرد که با واکنش باشگاه صنعت‌نفت همراه بوده و ممکن است برای این گزارشگر تبعاتی را هم به همراه داشته باشد. مهران فرقانی مدیر اجرایی صنعت‌نفت آبادان درباره حرف‌های عرب‌زاده می‌گوید: «اول باید بگویم ایشان در حرف‌هایش چند مورد کذب را گفته که باید حتما به آنها اشاره کنم. او گفته است که علی قربانی مهاجم سابق استقلال را چون  2میلیارد از باشگاه می‌خواست نتوانستیم جذب کنیم و رفتیم بازیکن خارجی با همین میزان مبلغ را آوردیم اما من باید بگویم که این حرف کاملا کذب است چرا که آقای قربانی خیلی هم علاقه‌مند بود به آبادان بیاید، مشکل ما مبلغ قرارداد نبود ضمن اینکه ایشان 2میلیارد از ما نمی‌خواست. ما سقف‌مان را که یک میلیارد و 200 میلیون است به او می‌دادیم اما همسر علی قربانی معلم است و به خاطر ایشان نتوانست به آبادان بیاید. او حتی به‌عنوان گزارشگر حق کارشناسی هم ندارد. من همین جا می‌گویم که باشگاه حتما شکایتنامه‌ای را نوشته به صدا و سیما خواهد فرستاد.»

 


Page Generated in 0.0055 sec