printlogo


کد خبر: 166808تاریخ: 1397/6/26 00:00
کارشناسفریبا: استقلال اگر باخت
بازنده سربلند باشد
بهتاش فریبا بازی با السد را بسیار دشوار تلقی می‌کند: «بازی بسیار سختی در پیش داریم. تیم قطری در کشورمان سه گل زده و یک گل خورده است. جبران این نتیجه در قطر خیلی سخت است اما نشدنی نیست. با این حال زیبایی فوتبال این است که نتیجه و تکلیفش از قبل مشخص نیست. آنطور که من خبر دارم بازیکنان استقلال از نظر روحی و روانی کاملا آماده این مسابقه هستند و امیدوارم شرایطی پیش بیاید که استقلال در این مسابقه به موفقیت برسد. اگر هم از لیگ قهرمانان حذف شد، بازنده‌ای سربلند باشد و با یک برد به کشور بازگردد.»
مربی سابق استقلال قیاس دو تیم را نادرست می‌داند:‌ «هیچ  جوره  نمی‌شود استقلال را با السد قطر مقایسه کرد چه از نظر سخت‌افزاری، چه از نظر مالی و امکانات. ورزشگاه‌ها و زمین‌های تمرینی تیم‌های قطری بی‌نظیر هستند. بودجه این باشگاه با بودجه باشگاه استقلال به هیچ وجه قابل مقایسه نیست اما ما ایرانی‌ها فاکتوری به نام غیرت و همیت داریم که بارها با همین غیرت ایرانی کار‌های نشدنی را انجام داده‌ایم. استقلال در بازی برگشت بیشتر باید به فکر حمله باشد تا مهار و کنترل حریف.البته در نیمه اول اگر استقلال بتواند السد را کنترل کند و یک گل هم بزند شرایط بازی در نیمه دوم برایش بهتر خواهد شد.»
 فریبا از پیش‌بینی این بازی هم خودداری می‌کند: «پیش‌بینی فوتبال کار سختی است. من نیز تا حالا مسابقات فوتبال را پیش‌بینی نکردم، اما امیدوارم که استقلال برنده این بازی باشد.»
 


Page Generated in 0.0055 sec