printlogo


کد خبر: 166799تاریخ: 1397/6/26 00:00
مصاحبههنوز من سرپرست استقلال هستم
حاجیلو: هیچ مشکلی
با شفر ندارم
استقلال کار سختی برای شکست السد دارد. اصغر حاجیلو سرپرست استقلال در خصوص این بازی اینطور اظهارنظر می‌کند: «در بازی رفت در تهران شکست خوردیم و به دنبال جبران و صعود به دور بعد هستیم البته باید واقع بین باشیم و قبول کنیم که تفاوت‌های بسیاری با السد داریم. داشته‌های آنها بیشتر از ماست. بازیکنان بزرگ، امکانات سخت افزاری، شرایط بهتر و امکانات بسیار بیشتر همه از آن السد است اما اگر به این طرف قضیه هم نگاه کنیم استقلال بازیکنانی دارد که در سخت‌ترین شرایط، بزرگترین کارها را انجام داده‌اند و توانسته‌اند نتایجی غیر قابل انتظار به دست بیاورند.»
حاجیلو در ادامه می‌گوید: «آبی پوشان این روزها اشتهای زیادی برای پیروزی برابر السد دارند و می‌خواهند با شکست این تیم در قطر هم شگفتی ساز شده و هم به دور بعد صعود کنند. فوتبال همیشه غیر قابل پیش‌بینی است و هیچ کس نمی‌داند در پایان بازی چه اتفاقی خواهد افتاد. البته شرایط دو تیم از لحاظ امکانات بسیار متفاوت است اما فوتبالیست‌های ایرانی همیشه تعصب خاصی دارند و نمی‌خواهند مقابل تیم‌های عربی بازنده باشند. استقلال همیشه در دیدارهای خارج از خانه بازی بهتر و روانتری از خود ارائه داده و مطمئنم در قطر هم مقابل السد چنین اتفاقی رخ خواهد داد.»
سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اتفاقاتی که بین او و شفر در بازی با السد رخ داد و گفته می‌شد که شخص دیگری قرار است به‌عنوان سرپرست تیم معرفی شود، می‌گوید: «چنین چیزی صحت ندارد. من هیچ مشکلی با شفر ندارم. بعد از آن اتفاقی که در آن دیدار افتاد جلسه‌ای بین من، فتحی و شفر برگزار شد و همه مشکلات حل شد اما متاسفانه عده‌ای به دنبال حاشیه‌سازی برای استقلال بودند و این قضیه را خیلی بزرگ جلوه دادند.»

 


Page Generated in 0.0053 sec