printlogo


کد خبر: 166786تاریخ: 1397/6/26 00:00
سهم کوچکی در این موفقیت بزرگ داشتم
محمد غلامی: کریمی با بیرون کشیدن تیم بهترین تصمیم را گرفت

عرشیا یاری

حساسیت دربی گیلان و اهمیت آن برای هواداران دو تیم ملوان و سپیدرود کاملا قابل پیش‌بینی بود اما شاید کمتر کسی تصورش را می‌کرد که شاهد این همه حواشی در ورزشگاه باشیم. مسابقه‌ای که به همین دلیل چندین مرتبه متوقف شد و یکبار هم رشتی‌ها تیم‌شان را به رختکن بردند. البته که تلاش زیادی از سوی مسوولان برگزاری بازی انجام شد اما هواداران هم باید در هر چه بهتر شدن این شرایط کمک کنند. این بازی در نهایت با برتری سپیدرود در پایان 90 دقیقه به پایان رسید و حالا باید منتظر بود و دید که کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال چه تصمیماتی درباره اتفاقات این بازی می‌گیرد. محمد غلامی، مهاجم سپیدرود که سابقه سالها بازی در بندر انزلی را هم دارد، درباره دربی گیلان حرف می‌زند.

سپیدرود پس از سال‌ها توانست ملوان را شکست دهد. آن هم در مسابقه‌ای که حواشی‌اش خیلی بیشتر از بازی بود.
 ما پیش‌بینی کرده بودیم که بازی سختی را پیش رو داریم. ملوان تیمی قدیمی، بازیکن‌ساز که همیشه حمایت هوادارانش را به همراه دارد. با اینکه بخشی از سکوهای ورزشگاه در حال بازسازی است اما با این حال آنها از شرایط میزبانی‌شان استفاده کردند.
تک گل این بازی را هم شما زدید. در واقع هم پنالتی را گرفتید هم آن را به گل تبدیل کردید.
 من واقعا از این اتفاق خوشحالم چون علی آقای کریمی دوباره مرا به سپیدرود دعوت کردند و باید پاسخ اعتماد و اطمینان‌شان را می‌دادم. خدا را شکر توانستم سهم کوچکی در این موفقیت بزرگ برای تیمم داشته باشم. ما نیمه اول فرصتی را به حریف ندادیم اما از زمانی که حواشی بیشتر شد بازی روال طبیعی‌اش را از دست داد.
این بازی حواشی زیادی داشت. تماشاگران درگیری‌های زیادی روی سکوها داشتند، داور بازی را زدند، سر بازیکن شما شکست و در نهایت هم بازی برای دقایقی متوقف شد.
 متاسفانه همینطور بود. این اتفاقات تاثیر زیادی روی کیفیت بازی هر دو تیم گذاشته بود و به هیچ وجه نمی‌توانستیم به بازی تمرکز کنیم. برای نخستین مرتبه به من توهین شد اما من فقط به تیم سپیدرود کبیر فکر می‌کنم چون با این تیم قرارداد دارم. از هواداران خودمان هم تشکر می‌کنم که در تمام 90 دقیقه حمایت‌مان کردند. در این بازی سنگ به علی عزتی پرتاب کردند که اگر چند سانتیمتر پایین‌تر سنگ اصابت می‌کرد، عزتی شاید چشمش را از دست می‌داد.
البته داخل زمین بازیکنان دو تیم کاملا جوانمردانه بازی کردند.
 بله. یکبار بازیکن ما و یکبار بازیکن آنها در موقعیتی مناسب توپ را به بیرون زدند اما روی سکوها شرایط اصلا مناسب نبود و به نظرم آقای کریمی با بیرون کشیدن زمین بهترین تصمیم را گرفتند چون به فکر سلامت هواداران، تیم داوری و بازیکنان دو تیم بودند.
این پیروزی به لحاظ روحی روانی خیلی به تیم شما کمک می‌کند.
 صد درصد. شما می‌توانید از تمام بازیکنان ما بپرسید که بعد از حضور آقای کریمی شرایط تیم خیلی بهتر شده است. الان بازیکنان با جان و دل برای تیم‌شان بازی می‌کنند. وقتی پایان بازی در رختکن تیم بازیکنان کاملا خودجوش سرمربی‌شان را تشویق می‌کنند این یک نشانه و حس خوب است. یعنی اینکه چقدر ارتباط قلبی نزدیکی با مربی‌شان دارند. شخصیت آقای کریمی نیازی به توصیف من ندارد. موفقیت ایشان موفقیت تک تک بچه‌های تیم است. من خیلی خوشحالم که می‌توانم برای چندمین مرتبه از تجربیات ایشان استفاده کنم.
سپیدرود در انتهای جدول شرایط خوبی ندارد. چقدر به بهبود این وضعیت امیدوارید.
 بله، شرایط ما در انتهای جدول خوب نیست و متاسفانه امتیازهای با ارزشی را این تیم در هفته‌های اول از دست داده است اما خوشبختانه با آمدن کادر جدید و تمرینات بدنسازی خوبی که انجام دادیم شرایط فیزیکی بچه‌ها خیلی بهتر شده است. شرایط ما قطعا بهتر خواهد شد. فصل گذشته دیدید که ما در رشت بیشتر امتیاز‌ها را کسب کردیم. من مطمئنم که نه تنها از انتهای جدول جدا می‌شویم بلکه جایگاه خوبی را هم با حمایت هواداران و درایت کادرفنی به دست می‌آوریم.
 


Page Generated in 0.0059 sec