printlogo


کد خبر: 166783تاریخ: 1397/6/26 00:00
مصاحبه و خبرشکایت کردیم تا درس عبرتی برای بقیه شود
سیدی: اگر کریمی نبود
سپیدرود نابود می‌شد
مربی سابق تیم نفت تهران و حال حاضر سپیدرود رشت به دلیل دریافت نشدن مطالباتش از وزیر نفت شکایت کرد.
محسن سیدی مربی دروازه‌بانان تیم سپیدرود رشت در این باره می‌گوید: «من به همراه آقای غلام حسنوی علیه وزیر نفت، شرکت ملی نفت ایران و اعضای کمیته انتقال به قوه قضاییه شکایت کردیم و به زودی رای آنها اعلام خواهد شد تا درس عبرتی بشود برای کسانی که بدون توجه به زندگی افراد قرارداد الکی امضا کرده و مشکلات فراوانی ایجاد می‌کنند. ما به کمیته انضباطی و تعیین وضعیت رفتیم اما هیچ تصمیمی به نفع ما گرفته نشد و از سر اجبار شکایت خود را به قوه قضاییه بردیم.»
 او روند تیمش را از زمان حضور کریمی بسیار مثبت ارزیابی می‌کند: «می‌توانم بگویم که بیشترین بحث مربوط به مسائل روانی است. شما وقتی تغییرات مثبتی ایجاد می‌کنید در نهایت باعث می‌شود که نتیجه خوبی هم کسب کنید. ما هم وقت کافی نداشتیم و شناخت علی کریمی از تیم باعث شد که در بازی با صنعت نفت و ملوان علاوه بر بسته نگه داشتن دروازه، نتایج خوبی هم به دست آوریم. به هر حال آقای کریمی آدم تاثیرگذاری است و این ویژگی می‌تواند مورد توجه بازیکنان واقع شود بخصوص در فوتبال الان که بحث اعتمادسازی بسیار ضعیف بوده اما این قضیه در تیم سپیدرود برعکس است و بازیکنان و کادرفنی اعتماد متقابلی نسبت به یکدیگر دارند و همین باعث می‌شود جو خوبی در تیم به وجود آید. من به‌عنوان یک رشتی خیلی خوشحالم که این اتفاق افتاد و کارگروه و مالک جدید، سپیدرود را در اختیار گرفتند و علی کریمی به این تیم بازگشت. اگر این واقعیت رخ نمی‌داد با توجه به شرایط بحرانی که وجود داشت سپیدرود نابود می‌شد و حتی در دسته‌های پایین‌تر هم نام و نشانی از او پیدا نمی‌کردیم. از مسوولان هم توقع می‌رود از مالکین جدید حمایت کرده و امکانات لازم را در اختیار آنها قرار دهند اما نکته ضروری این است که در زمان پیروزی، برد به دست آمده برای همه است اما در زمان شکست باید طرفداران هم صبور باشند و همه در کنار هم پشت تیم بمانند و از آن حمایت کنند.»
 او درباره نیمکت نشینی صادقی در بازی با ملوان اینطور می‌گوید: « صادقی هم در لیگ برتر نمایش بسیار مدرن و کلاسیکی داشت اما ما برای اینکه بتوانیم اعتماد به نفس ملکی را بالا ببریم باید او را مقابل ملوان بازی می‌دادیم که همینطور هم شد و او نمایش خیلی خوبی از خود نشان داد. صادقی هم با یک برخورد خیلی حرفه‌ای تصمیم کادرفنی را قبول کرد و با این موضوع مشکلی نداشت.»

نفت مسجدسلیمان
دوشنبه در تهران
اعضای تیم نفت مسجدسلیمان حدود یک هفته زودتر از بازی مقابل سایپا، عازم تهران می‌شوند. تیم نفت مسجدسلیمان خود را برای بازی هفته هفتم خود مقابل سایپا آماده می‌کند. اعضای تیم نفت دوشنبه به تهران می‌آیند تا تمرینات خود را در پایتخت ادامه دهند. شاگردان علیرضا مرزبان در تهران در یک بازی دوستانه به میدان خواهند رفت و کادر فنی نفت در همین راستا، مذاکراتی را با چند تیم انجام داده‌. بازی سایپا و نفت مسجدسلیمان شنبه هفته آینده برگزار خواهد شد.

 


Page Generated in 0.0070 sec