printlogo


کد خبر: 166779تاریخ: 1397/6/26 00:00
مورینیو: از همه چیز اسمالینگ راضی بودم جز مدل موهایش
ژوزه پس از پیروزی تیمش مقابل واتفورد از زننده گل برتری شیاطین سرخ در این بازی تمجیدی طنزآمیز کرد. منچستریونایتد با پیروزی 2 بر یک در خانه واتفورد، ضمن پایان دادن به 4 برد متوالی میزبانش به بازگشت به کورس قهرمانی لیگ برتر انگلیس امیدوار شد. در این بازی کریس اسمالینگ که با مدل مویی جدید به میدان رفته بود، گل دوم منچستریونایتد را به ثمر رساند. مورینیو پس از این بازی درباره اسمالینگ گفت: «تنها چیزی که من درباره اسمالینگ دوست ندارم، مدل موهای اوست اما من چه کسی هستم که بخواهم به او بگویم مدل موهایش خوب نیست. اسمالینگ خیلی خوب بازی کرد. ویکتور لیندلوف و مروان فلینی مهره‌های مهمی بودند. آنها در این بازی و بازی قبلی مقابل برنلی جلوی دو مهاجم روبه‌روی‌شان که دو بازیکن قدرتمند بودند خوب بازی کردند. آنها توپ را روی هوا نگه می‌داشتند، بازی فیزیکی داشتند، هوشمندانه بازی کردند و این بار هم یک بازی خوب دیگر انجام دادند.»
در شبی که نمانیا ماتیچ، هافبک صرب منچستریونایتد اخراج شد و داوید دخا با یک واکنش فوق‌العاده در دقایق تلف شده شیاطین سرخ را پیروز بازی نگه داشت، روملو لوکاکو یکصد و پنجمین گلش را در لیگ برتر زد و از این حیث از دیدیه دروگبا، مهاجم سابق چلسی سبقت گرفت. با این حال دوندگی و تلاش این مهاجم بلژیکی بود که بیشتر مورد توجه و تحسین مورینیو قرار گرفت.
آقای خاص ادامه داد: «من از روحیه او و شیوه بازی‌اش که برای من نمایانگر روحیه تیم بود مثل موقعی که بعد از 50 متر دوندگی به سمت دروازه خودمان برای کمک به تیم در دفاع یک تکل زد، واقعاً راضی‌ام. با این حالی کمی ناراحتم چون در نیمه اول همه شرایط برای یکسره کردن کار حریف مهیا بود. اگر در نیمه دوم هم همانطور که در بخش آخر نیمه اول نشان دادیم، بازی می‌کردیم، الان داشتیم درباره یک نتیجه کاملاً متفاوت صحبت می‌کردیم.»
مورینیو در پایان از داوید دخا دروازه‌بان تیمش به خاطر واکنش نجات‌بخش دقیقه پایانی‌اش هم تقدیر کرد و گفت: «او تنها یک واکنش داشت اما همان یکی عالی بود. می‌دانم دروازه‌بان یک تیم بزرگ چگونه است و در برخی بازی‌ها آنها حتی توپ را لمس نمی‌کنند و در برخی بازی‌ها فقط تماشا کننده بازی هستند اما مهم این است که در لحظه مناسب آماده باشید و در این بازی آن لحظه در دقیقه آخر بود.»
 


Page Generated in 0.0053 sec