printlogo


کد خبر: 166764تاریخ: 1397/6/26 00:00
بعد از تساوی رئال در زمین اتلتیک بیلبائو
لوپتگی: نتوانستیم قاطع ظاهر شویم


رئال مادرید نتوانست در خانه اتلتیک بیلبائو پیروز شود. خولن لوپتگی، مربی رئال با این حال از نتیجه یک بر یک راضی است، با آنکه تیم او نتوانست نمایش قاطعی داشته باشد.
اونای سیمون، دروازه‌بان بیلبائو بازی درخشانی انجام داد و بارها مانع گلزنی بازیکنان رئال شد.
لوپتگی در نشست خبری پس از بازی گفت که تیمش در نیمه دوم توانست عملکرد بهتری داشته باشد: «ما در لحظات مهم بازی، نتوانستیم تاثیرگذار و قاطع ظاهر شویم. بازی در این زمین کار دشواری است اما به نظرم در نیمه دوم پسران من در حمله بسیار موفق‌تر ظاهر شدند و ما فرصت‌های بسیاری ساختیم.»
رئال نیاز به یک گل داشت تا بازی را ببرد و هم‌امتیاز بارسلونا شود اما لوپتگی در نیمه دوم ترجیح داد لوکاس واسکس را به بازی ببرد تا ماریانو، خرید جدیدشان را.
او گفت که دلیل این تعویض، استراحت بیل بوده است: «آوردن ماریانو هم گزینه‌ای بود اما ما می‌دانستیم که گرت بیل نیاز به استراحت دارد و تصمیم گرفتیم لوکاس را در زمین قرار دهیم تا خطرات بسیاری ایجاد کند.»
ایسکو، دیگر بازیکن تعویضی رئال مادرید با ضربه سری تماشایی بازی را مساوی کرد. لوپتگی گفت: «به او اعتماد دارم. ایسکو بازیکنی است که می‌تواند پشت هافبک‌ها برود و توپ را دریافت کند. در نیمه دوم، ما خیلی بهتر عمل کردیم. در چنین مسابقه پرفشاری، ما تیم برتر میدان بودیم و می‌توانستیم بیش از یک گل بزنیم.»

 


Page Generated in 0.0053 sec