printlogo


کد خبر: 166763تاریخ: 1397/6/26 00:00
مصاحبههاندانوویچ: گل پارما باید مردود اعلام می‌شد
سمیر هاندانوویچ، دروازه‌بان اینتر پس از شکست خانگی یک بر صفر مقابل پارما گفت که از دست داور عصبانی است. فدریکو دی‌مارکو گل پیروزی پارما را با شوتی محکم از راه دور به ثمر رساند. توپ به تیر افقی برخورد کرد و وارد دروازه شد اما به نظر می‌رسید که این بازیکن یک خطای پنالتی مرتکب شده است، خطایی که اگر داور آن را اعلام می‌کرد، باید او را اخراج می‌کرد. در هر حال، پس از بازبینی ویدیویی، داور به این نتیجه رسید که او خطای هند انجام نداده است.
هاندانوویچ گفت: «ما کل بازی را حمله کردیم بدون آن که بتوانیم دفاع حریف را باز کنیم. آن وقت ناگهان یک گل خوردیم. من لحظه شوت زدن او را ندیدم، چون یک بازیکن پارما جلوی دید من را گرفته بود و این بازیکن پارما در موقعیت آفساید بود. پس گل باید مردود اعلام می‌شد. حرف دیگری برای گفتن ندارم، جز اینکه داوران VAR باید ببینند که چه اتفاقاتی دارد می‌افتد. یک پنالتی حیرت‌انگیز را هم برای ما اعلام نکردند.»
 
 اسپالتی: مقابل تاتنهام تنها یک مدافع کناری داریم
لوچیانو اسپالتی گفته اینتر مقابل تاتنهام مشکلات زیادی دارد، چرا که سیمه ورسالیکو و دانیلو دی‌آمبروزیو غایب هستند. اسپالتی می‌گوید: «سیمه مشکل داشت و نتوانست مقابل پارما بازی کند. البته پزشکان باید دقیق‌تر تشخیص بدهند. دی‌آمبروزیو هم بعید است به موقع به بازی با تاتنهام برسد. ما باید شرایط او را بررسی کنیم. غیبت دی‌آمبروزیو مشکل‌ساز است، چرا که حالا کوادو آساموا تنها مدافع کناری است که برای بازی با تاتنهام داریم.» دالبرت، دیگر مدافع کناری اینتر در فهرست این تیم برای لیگ قهرمانان حضور ندارد، چرا که باشگاه باید مقررات بازی جوانمردانه مالی را رعایت می‌کرد. اسپالتی می‌گوید: «شاید مقابل تاتنهام، میلان اشکرینیار در پست مدافع راست بازی کند. او توانایی‌اش را دارد. گزینه دیگر این است که با ژوائو میراندا، با سه مدافع بازی کنیم.»
 


Page Generated in 0.0051 sec