printlogo


کد خبر: 166757تاریخ: 1397/6/26 00:00
شایعه‌سازان را به خدا واگذار می‌کنم
ریحانه درفشی: از طریق پلیس فتا تا آخر پیگیر ماجرا هستمداور بین‌المللی کاراته بانوان می‌گوید: «هیچ نقشی در اتفاقی که در شورای شهر بابل رخ داده، نداشتم. برخی شایعه‌سازان و افراد مریض خواسته‌اند این موضوع را دستاویز قراردهند و به من ضربه بزنند.»
حواشی عجیبی که در شورای شهر بابل رخ داده، باعث شده تا پای افراد مختلف به موضوع باز شود. یکی از این افراد که نامش مطرح شده، ریحانه درفشی است؛ داور بین‌المللی کاراته در این رابطه می‌گوید: «۲۵ سال است که در بخش داوری به صورت جدی فعالیت می‌کنم و نزدیک به ۱۸ سال است که داور بین‌المللی کاراته نیز هستم اما با توجه به اینکه خیلی از بخش داوری نمی‌توانم منبع درآمدی داشته باشم، به همین دلیل سالیان سال است که در بابل یک آتلیه دارم و در کنار داوری از این آتلیه عکاسی نیز درآمد دارم. متأسفانه این روزها همه شاهد اتفاقات ناخوشایندی در شورای شهر بابل هستند اما نمی‌دانم چرا این همه هجمه‌ علیه من آغاز شده و در صفحات مجازی، اخبار دروغ منتشر شده است. با قاطعیت اعلام می‌کنم این موضوع هیچ ربطی به من ندارد.»
درفشی در پاسخ به این سوال که آیا فرد مورد نظر و یا آتلیه‌ای که او دارد تشابه اسمی با شما دارد یا خیر، می‌گوید: «خدا را شکر هیچ تشابه اسمی نه در نام و فامیلی من وجود دارد و نه در نام آتلیه اما نمی‌دانم پس از اینکه این صحبت‌ها مطرح شد و حتی امام جمعه بابل در نماز جمعه در مورد این موضوع صحبت کرد چرا در خیلی از سایت‌ها نام من عنوان شده است. شاید به خاطر اینکه بنده حکم و سوت داوری آسیایی‌‌ام را به شهدای مدافع حرم اهداء کرده‌ام برخی سایت‌های معاند خواسته‌اند این موضوع را دستاویز قرار دهند و با منتشر کردن اخبار کاملاً کذب علیه بنده فضاسازی کنند. به هر حال پس از انتشار وسیع اخبار مذکور به صورت رسمی از طریق پلیس فتا و محاکم قضایی روز چهارشنبه (۲۱ شهریورماه) شکایت خود را ثبت نموده و این موضوع را پیگیری می‌کنم.»

 


Page Generated in 0.0055 sec