printlogo


کد خبر: 166749تاریخ: 1397/6/26 00:00
شروع آخرین اردوی دختران کشتی‌گیر با دلشوره


آخرین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان، پیش از اعزام به تورنمنت بین‌المللی بیروت از امروز آغاز می‌شود. پنجمین مرحله از اردوی تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان روزهای ۲۶ تا ۳۰ شهریورماه در خانه کشتی محمد بنا مجموعه ورزشی آزادی تهران، برگزار می‌شود.
اعضای تیم ملی کشتی کلاسیک بانوان کشورمان خود را برای حضور در نخستین رویداد بین‌المللی این رشته که روزهای ۳۱ شهریور و اول مهرماه سال جاری در شهر بیروت کشور لبنان برگزار می‌شود آماده می‌کنند. بانوان کشتی‌گیر کشورمان پس از حضور در این تورنمنت بین‌المللی در نخستین دوره رقابت‌های جهانی این رشته که اواسط آذر برگزار می‌شود، شرکت می‌کنند.
برای حضور در این اردو در وزن ۵۰ کیلوگرم فاطمه محمدی شیرکلاهی و حدیث مرادی، در وزن ۵۵ کیلوگرم زهرا یزدانی و شکوفه دارابی، در وزن ۶۰ کیلوگرم فاطمه نیکبخت و زهرا دارابی، در وزن ۶۵ کیلوگرم میمنت قاسم‌آبادی و ساجده السادات، در وزن ۷۰ کیلوگرم کوثر لفته‌زاده و سحر امیریان و در وزن ۷۵ کیلوگرم معصومه خانلر و فاطمه آبیدی دعوت شده‌اند.
این اردو در حالی آغاز می‌شود که 7 سفر کشتی به خاطر مشکلات ارز لغو شده و حالا دختران حاضر در این اردو نیز دلواپس‌اند که آیا سفرشان انجام می‌شود یا آنها هم پای پرواز فرصت حضور در این تورنمنت بین‌المللی را از دست می‌دهند.


مسابقات کشتی جام تختی بهمن ماه برگزار می‌شود
ورود به تقویم
 اتحادیه جهانی
رقابت‌های بین‌المللی کشتی جام تختی در سال ۲۰۱۹ میلادی بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود.
رقابت‌های بین‌المللی کشتی فرنگی و آزاد جام تختی به ترتیب روزهای ۶ و ۷ و ۱۸ و ۱۹ بهمن ماه سال جاری برگزار می‌شود و برنامه این مسابقات در تقویم اتحادیه جهانی کشتی قرار گرفته است. با توجه به پیشنهاد فدراسیون کشتی، اتحادیه جهانی کشتی پس از بررسی، این مسابقات را به‌عنوان طرح سیستم رده‌بندی در سال ۲۰۱۹ میلادی قرار می‌دهد.

 


Page Generated in 0.0054 sec