printlogo


کد خبر: 166741تاریخ: 1397/6/26 00:00
نقش ماهینی و کمال در مهار حملات الدحیل
برانکو گل نخوردن و در عین حال استفاده از موقعیت‌ها را کلید پیروزی مقابل الدحیل می‌داند و برای رسیدن به این هدف باید قبل از هر چیز جناح چپ تیم قطری را از کار بیندازد. طبق آمار سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا تقریبا نیمی از حملات الدحیل از جناح چپ این تیم شکل گرفته است. جایی که نام تائه هی، ستاره کره‌‎ای این تیم و المعز علی یک زوج فوق‌العاده خطرناک را تشکیل داده‎اند.
البته سرمربی پرسپولیس در بازی رفت تا حدودی در مهار این زوج خطرناک موفق بود اما در بازی برگشت با توجه به اینکه پرسپولیس در خانه رو به جلوتر بازی می‌کند، دو ستاره خطرناک الدحیل هم می‌توانند زهردارتر و خطرناک‌تر ظاهر شوند. حتما برانکو ایوانکوویچ برای مهار زوج تهاجمی الدحیل برنامه ویژه‌ای در نظر گرفته و هیچ بعید نیست که با عقب نگه داشتن حسین ماهینی در جناح راست، جلوی نفوذهای الدحیل از جناح چپ این تیم را بگیرد.
کمال کامیابی‌نیا هم در خط میانی تا حدودی متمایل به جناح راست زمین و نزدیک به تائه هی و المعز بازی خواهد کرد و می‌تواند آنها را از کار بیندازد. این یعنی زوج ماهینی - کامیابی‌نیا نقش پررنگی در تاکتیک‌های تدافعی برانکو در بازی دوشنبه خواهد داشت.
 


Page Generated in 0.0090 sec