printlogo


کد خبر: 166611تاریخ: 1397/6/24 00:00
خبرAFC به دنبال نخبگان قاره
کمیته جوانان کنفدراسیون فوتبال آسیا تحت نظارت کمیته فنی ای اف سی و دبیر کل کنفدراسیون فوتبال آسیا مباحث مرتبط با حوزه توسعه فوتبال و رده‌های پایه در کشورهای عضو به ویژه طرح نخبگان جوان فوتبال آسیا را مورد بررسی قرار می‌دهد. در این نشست که محمد دادکان هم یکی از اعضایش بود شاخصه‌های ارزشیابی و برخی پیشنهادهای اجرایی در خصوص طرح مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

فغانی در اردوی نوجوانان
داور برجسته فوتبال کشورمان یک کلاس آموزشی برای بازیکنان تیم نوجوانان برگزار کرد. در همین راستا علیرضا فغانی پیش از اعزام نوجوانان فوتبال ایران با حضور در اردوی تیم به تشریح آخرین قوانین داوری جهان برای اعضای تیم پرداخت تا با آمادگی ذهنی لازم در خصوص این قوانین وارد مسابقات قهرمانی آسیا شوند. گفتنی است تیم فوتبال نوجوانان ایران با هدایت عباس چمنیان برای حضور در مسابقات قهرمانی نوجوانان آسیا در مالزی آماده می‌شود.

عراق با بولیوی بازی نکرد
سایت اسپورت عراق خبر داد فدراسیون فوتبال این کشور بازی با بولیوی در بصره را به خاطر هزینه بالای برگزاری این مسابقه رد کرد. این در حالی است که گفته می‌شود فدراسیون فوتبال ایران برای بازی تدارکاتی با بولیوی به توافق رسیده و قرار است این دیدار در یکی از تاریخ‌های فیفا دی پیش از مسابقات جام ملت‌های آسیا در ورزشگاه آزادی برگزار شود. جالب اینکه بولیوی در فیفادی هفته گذشته مقابل عربستان هم به میدان رفته بود.

مصدومیت حسینی
سید مجید حسینی بعد از آنکه با نمایش خوب خود مقابل گالاتاسرای در تیم منتخب هفته سوپر لیگ ترکیه قرار گرفت، در دیدار تدارکاتی اخیر تیم ملی ایران مقابل ازبکستان نیز جزو ۱۱ مرد اصلی بود اما در اوایل نیمه دوم آسیب دید، نتوانست به بازی ادامه دهد و در دقیقه ۶۱ از زمین بیرون رفت. این مدافع ایرانی همراه با وحید امیری از روز پنج‌شنبه به تمرینات ترابزون اسپور اضافه شد ولی برخلاف او در کار گروهی شرکت نکرد و دور از سایر بازیکنان، به صورت انفرادی مشغول به تمرینات برای رفع مصدومیت خود بود اما مشخص نیست بتواند در پنجمین مسابقه فصل تیمش که دوشنبه شب مقابل آلانیا اسپور برگزار می‌شود بازی کند.


Page Generated in 0.0052 sec