printlogo


کد خبر: 166610تاریخ: 1397/6/24 00:00
نخستین بازی امیری در ترکیب اصلی ترابزون

تیم فوتبال ترابزون اسپور دوشنبه هفته آینده در هفته پنجم رقابت‌های سوپر لیگ ترکیه به مصاف تیم فوتبال آلانیا اسپور می‌رود. در این راستا سایت «فاناتیک» خبر داد: «وحیدی امیری که در ابتدای فصل در بازی دوستانه با کالیاری مصدوم شد، 3 هفته ابتدایی سوپر لیگ ترکیه را از دست داد. او که در هفته چهارم نیز مقابل گالاتاسرای تنها 12 دقیقه بازی کرد اکنون به آمادگی کامل رسیده است و در دیدار با آلانیا اسپور در هفته پنجم از ابتدا در ترکیب اصلی قرار خواهد گرفت.» وحید امیری در آستانه فصل تازه سوپر لیگ مصدوم شد و بازی‌های ابتدایی تیمش را از دست داد اما اینطور که سایت ترکیه‌ای نوشته ظاهرا برای نخستین بار در ترکیب اصلی تیمش در یک مسابقه رسمی به میدان خواهد رفت. امیری که بعد از پایان مصدومیتش در تمرین‌های تیم ملی هم حضوری فعال داشت در دیدار با ازبکستان یکی از معدود بازیکنانی بود که به میدان نرفت.
 


کاوه به موقع از مصدومیت برگشت


کاوه رضایی مهاجم ایرانی و گرانقیمت بروژ در شرایطی به فهرست 20 نفره صدرنشین ژوپیلرلیگ برای بازی هفته هفتم مقابل لوکرن بازگشت که مصدومیت مانع حضور او در اردوی آماده سازی تیم ملی و تمرینات روزهای گذشته تیمش شده بود.
ستاره ایرانی که غیبت او در اردوی تیم ملی همینطور برنامه‌های روزانه بروژ به سوژه‌ای مهم برای رسانه‌های بلژیکی تبدیل شده و بسیاری از وضعیت نهایی آسیب دیدگی او اظهار بی‌اطلاعی می‌کردند بعد از دو هفته درمان به موقع مهیای حضور در میادین شد.
بعد از اینکه کاوه در فهرست تیمش برای بازی جمعه شب قرار گرفت حالا می‌تواند در نخستین بازی اروپایی این فصل تیمش در لیگ قهرمانان هم امیدوار به حضور در ترکیب باشد و این اتفاق بزرگ را تجربه کند.
بروژ در آغاز فصل جدید لیگ قهرمانان اروپا سه‌شنبه شب در ورزشگاه جان بریدل میزبان بوروسیا دورتموند خواهد بود، از همین رو بهبودی کاوه رضایی و ادامه حضور این بازیکن 7 میلیون یورویی در ترکیب قهرمان بلژیک می‌تواند تضمین کننده حضور او در نخستین بازی اروپایی بروژ باشد.

 


Page Generated in 0.0055 sec