printlogo


کد خبر: 166608تاریخ: 1397/6/24 00:00
کی‌روش به تاج: وضعیت پولم مشخص نشود، نمی‌مانم


کی‌روش تاکنون قرارداد جدیدی با فدراسیون ایران امضا نکرده و بدون قرارداد اردوی اول تیم ملی را برگزار کرد و در بازی دوستانه با ازبکستان روی نیمکت حضور داشت. این در شرایطی است که فدراسیون فوتبال از مدت‌ها پیش تلاش کرده قرارداد او را تمدید کند اما هنوز این اتفاق رخ نداده است.
به همین خاطر دیروز(جمعه) جلسه‌ای میان مهدی تاج و کارلوس کی‌روش در خصوص ادامه همکاری و تمدید قرارداد سرمربی تیم ملی و اردوهای پیش‌رو برگزار شد.
در این جلسه کی‌روش تأکید کرد که ایران را دوست دارد و به خاطر علاقه به ایران و احترام به تلاش‌های رییس فدراسیون فوتبال برای تمدید قرارداد او، دوست دارد کارش را در تیم ملی ادامه دهد. او گفته شاهد تلاش‌های رییس فدراسیون برای تامین هزینه‌ها و امکانات برای تیم ملی بوده با این حال از تاج درخواست کرد تاریخی برای پرداخت مبلغ طلب خود و دستیارانش مشخص شود و فدراسیون بگوید در فلان تاریخ، پول آنها را می‌دهد. کی‌روش به تاج گفته با وجود علاقه به ادامه حضور در ایران، در صورت نامشخص بودن شرایط مالی نمی‌تواند به کارش ادامه دهد. این مربی پرتغالی هنوز بخشی از قرارداد قبلی خود را دریافت نکرده و به همین دلیل در این جلسه گفته در صورت مشخص نشدن زمان پرداخت پولش در چند روز آینده دیگر نمی‌تواند به کارش در ایران ادامه دهد.
رییس فدراسیون در جلسه مزبور به کی‌روش اطمینان داد که تمام تلاشش را برای تهیه پول به کار خواهد بست و گفت که تلاش می‌کند به زودی این کار نهایی شود. البته مشکلی که در این میان وجود دارد این است که بانک مرکزی به ورزش، ارز دولتی پرداخت نمی‌کند و فدراسیون فوتبال برای پرداخت پول کی‌روش و دستیاران او باید از بازار آزاد ارز تهیه کند که این موضوع با توجه به مشکلات اقتصادی و کمبود منابع فدراسیون فوتبال کاری بسیار دشوار و سخت و تا حدود زیادی نشدنی است.
 


Page Generated in 0.0042 sec