printlogo


کد خبر: 166602تاریخ: 1397/6/24 00:00
خبر

جام‌جهانی اسکی روی چمن - ایتالیا
سولقانی از مسیر خارج شد و به خط پایان نرسید


ملی‌پوش اسکی روی چمن ایران با خروج از مسیر مسابقه مارپیچ بزرگ نتوانست به خط پایان برسد. مهدی سولقانی ملی‌پوش اسکی روی چمن ایران در روز نخست رقابت‌های جام جهانی اسکی روی چمن در ایتالیا با بدشانسی در مانش اول مسابقات مارپیچ بزرگ از مسیر خارج شد و نتوانست به ادامه این مسابقه بپردازد.
 ملی‌پوش ایران در روزهای آینده در رشته‌های سوپرجی، مارپیچ کوچک و سوپر کمباین به مصاف رقبای خود می‌رود. در روز نخست این رقابت‌ها استفان پورتمن از سوییس اول شد، ادواردو فرائو از ایتالیا جایگاه دوم را کسب کرد و فیلیپ اشواندر از اتریش عنوان سوم را به دست آورد.

 


قهرمانی امین احمدیان در تور تنیس روی میز ایران


امین احمدیان ۱۷ ساله در شرایطی که موفق به شکست کاپیتان تیم ملی ایران در نیمه نهایی شده بود، توانست قهرمان دور دوم تور تنیس روی میز ایران شود.
دومین دوره تور تنیس روی میز ایران در اصفهان برگزار شد و در پایان امین احمدیان توانست قهرمان شود. در این دوره برادران عالمیان حضور نداشتند اما افشین نوروزی کاپیتان تیم ملی ایران شرکت کرد که در مرحله نیمه نهایی مغلوب احمدیان ۱۷ ساله شد. در مرحله نیمه نهایی بخش انفرادی، امین احمدیان با نتیجه ۴ بر یک افشین نوروزی را شکست داد. امیرحسین هدایی نیز موفق شد با نتیجه ۴ بر ۲ محمدعلی رویین‌تن را از پیش رو بردارد و فینالیست شود. در مرحله فینال، امین احمدیان با نتیجه ۴ بر یک هدایی را مغلوب کرد و قهرمان تور تنیس روی میز اصفهان شد. به این ترتیب هدایی نایب قهرمان و نوروزی و رویین‌تن سوم مشترک شدند. امین احمدیان مدتی دیگر باید در المپیک جوانان شرکت کند. در فینال بخش دونفره هم تیم افشین نوروزی و محمدعلی رویین‌تن با نتیجه ۳ بر یک تیم میعاد لطفی و آرمان حاجی‌ئی را شکست داد و قهرمان شد.


Page Generated in 0.0053 sec