printlogo


کد خبر: 166588تاریخ: 1397/6/24 00:00
پاس گل ماهینی، طلسم را شکستآخرین باری را که پرسپولیس با پاس گل حسین ماهینی به گل رسیده بود، به یاد نمی‌آوردیم. او اما به یاری حافظه‌مان آمد و بعد از نزدیک به یک سال و نیم، در جریان بازی یک پاس گل داد. البته فصل گذشته ۲ پاس گل به نام ماهینی ثبت شده بود اما آن ۲ گل روی شروع مجدد شکل گرفته و در جریان بازی به ثمر نرسیده بودند.
این بار اما کاپیتان دوم پرسپولیس اتفاقا به خاطر نفوذ نکردن و سانترهای نافرجامش مورد انتقاد بود، با یک ارسال دقیق زمینه‌ساز نخستین گل پرسپولیس در بازی با نساجی شد. ارسالی که مهم‌ترین پاس گل او در پرسپولیس را در ذهن‌مان زنده کرد.
او روز 10 اسفند 1395 در بازی پرسپولیس و الوحده در مرحله گروهی لیگ قهرمانان با اینکه در دفاع چپ بازی می‌کرد، در دقیقه 81 با یک سانتر فوق‌العاده مهدی طارمی را صاحب موقعیت کرد که گل حاصل از آن را عادل فردوسی‌پور یک گل «تمام بوشهری» لقب داد.

 


منشا با عملکردش از برانکو دفاع کرد

شرایط پرسپولیس و مصدومیت رسن باعث شد گادوین منشا از ابتدای بازی با نساجی به میدان برود اما این مهاجم نیجریه‌ای باز هم نمایشی ناامیدکننده داشت. منشا که قبل از این بازی بارها گفته بود تشنه گلزنی است و برخلاف همیشه نود دقیقه در میدان بود، در گلزنی و همینطور بازی ترکیبی ناکام بود و در واقع با نمایشی که ارائه داد، از تصمیم برانکو برای نیمکت‌نشینی‌اش دفاع کرد.
منشا در حرکات ترکیبی با علیپور و دیگر بازیکنان همواره ناکام بود و در گلزنی هم کاری از پیش نبرد. اوج ضعف این بازیکن مقابل نساجی همان صحنه‌ای بود که می‌توانست با یک پاس تودر به راحتی هم‌تیمی‌اش را روانه یک مصاف تک به تک با دروازه‌بان حریف کند اما با بی‌دقتی توپ را به پای تنها مدافع پیش‌رویش کوبید.
او لحظاتی بعد هم موقعیت خوب دیگری از دست داد تا ثابت کند که برای بازی با الدحیل هم نمی‌تواند گزینه مناسبی باشد اما از بدشانسی برانکو، سیامک نعمتی از این بازی محروم است و پرسپولیس هم غیر از گادوین منشا گزینه دیگری روی نیمکت ندارد که به جای او بازی‌اش بدهد.


 


Page Generated in 0.0053 sec