printlogo


کد خبر: 166584تاریخ: 1397/6/24 00:00
اردوگاه سرخ

جریمه 5 میلیونی به خاطر مذاکره با پرسپولیس
درست است که مذاکرات ایمن حسین با پرسپولیس به نتیجه نرسید اما این بازیکن حالا باید به باشگاه النفط عراق که بدون اجازه‌اش با پرسپولیسی‌ها مذاکره کرده بود، جریمه بدهد. این را مشتاق کاظم مدیر باشگاه النفط اعلام کرده: «ایمن حسین 2 سال دیگر با النفط قرارداد دارد و حضور او در تمرین و مذاکره با باشگاه‌های دیگر بدون رضایت باشگاه، تخلفی واضح است و برای همین باشگاه 50 میلیون دینار او را جریمه نقدی کرده است. بزودی جلسه‌ای درباره تخلف او برگزار و دومین مجازات برای او درنظر گرفته می‌شود. همچنین از فدراسیون فوتبال عراق هم خواسته‌ایم که به خاطر این تخلف او را مجازات کند.» ایمن حسین اما برای اینکه از حضور در تیم‌ملی عراق محروم نشود، از باشگاه النفط عذرخواهی کرده است: «من فرزند باشگاه النفط هستم و به خاطر این سوء‌تفاهم عذرخواهی می‌کنم. آینده‌ام مشخص نیست و به تصمیم مسوولان النفط برای ادامه همکاری احترام می‌گذارم.»
 

 


پالس‌های مثبت دایی و وعده باشگاه پرسپولیس
«همیشه دوست داشتم با پرسپولیسی‌ها مصالحه کنم و الان هم مشکلی برای این کار نیست. البته بعضی‌ها مشکل ایجاد می‌کنند اما آن هم حل می‌شود.» شنیدن این حرف‌ها از علی دایی یعنی توافق نزدیک است. او پالس‌های مثبتی را که پرسپولیسی‌ها منتظرش بودند، ارسال کرده و باشگاه پرسپولیس هم از چهارشنبه یک کمیته ویژه تشکیل داده برای بررسی پرونده دایی و تصمیم‌گیری درباره توافق و نحوه پرداخت مطالبات او.
چیزی که جعفر کاشانی رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس هم آن را وعده داده است: «علی دایی یکی از مفاخر باشگاه پرسپولیس است و خیلی فوری مشکل ایشان را حل خواهیم کرد. مطمئن باشید که این اتفاق به زودی رخ می‌دهد.»
البته به خاطر در پیش بودن بازی با الدحیل، هنوز مذاکره‌ای صورت نگرفته اما قرار است کمیته رسیدگی به پرونده علی دایی که اعضای هیات مدیره باشگاه هستند، بعد از بازی دوشنبه با الدحیل، با وکیل او وارد مذاکره شوند.
 


Page Generated in 0.0047 sec