printlogo


کد خبر: 166583تاریخ: 1397/6/24 00:00
خبرکوتاه


بلیت 35 هزار تومانی
قیمت بلیت بازی برگشت پرسپولیس و الدحیل اعلام شد. بلیت جایگاه ۳۵ هزار تومان، روبه‌روی جایگاه ۳۰ هزار تومان و ۱۵ هزار تومان هم پشت دروازه‌ها و طبقه دوم. سامانه فروش بلیت این بازی از ساعت 18:30 پنج‌شنبه آغاز به کار کرده است.
 
اردو در اوین
پرسپولیس که پیش از بازی‌های لیگ برتری‌اش در هتل المپیک اردو می‌زد، برای بازی با الدحیل به هتل اوین خواهد رفت. قرمزپوشان شنبه ساعت 17 تمرین می‌کنند، صبح یکشنبه به اردو می‌روند و آخرین تمرین خود را هم عصر یکشنبه در زمین شماره یک ورزشگاه آزادی برگزار خواهند کرد.
 
ماهینی و نوراللهی می‌رسند
هم حسین ماهینی به بازی با الدحیل می‌رسد، هم احمد نوراللهی. ماهینی در دقایق پایانی بازی با نساجی مصدوم شده بود و نوراللهی هم از ناحیه مچ پا آسیب دید اما برانکو اعلام کرده که هر دو بازیکن شرایط خوبی دارند و به بازی با الدحیل می‌رسند.
 
پاداش ویژه برای صعود
مدیرعامل پرسپولیس به بازیکنان این تیم وعده داد که در صورت پیروزی مقابل الدحیل و صعود به نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان پاداش ویژه‌ای دریافت خواهند کرد. بر خلاف شایعه‌ها اما قرار نیست پرسپولیسی‌ها پیش از این بازی پولی بگیرند.
 
هشدار برانکو
برانکو به بازیکنانش گفته باید فقط روی بازی با الدحیل تمرکز کنند. او پیش از تمرین امروز به بازیکنانش گفت: «بازی با الدحیل، مهم‌ترین بازی امسال شماست. پس بازی‌های قبلی و بازی‌های بعدی را فراموش کنید و تمام تمرکزتان را بگذارید روی این بازی بزرگ.»
 
الدحیل با بوضیاف می‌آید
برای بازی برگشت با پرسپولیس، الدحیل با کریم بوضیاف به تهران می‌آید. کاپیتان الدحیل تمریناتش را آغاز کرده و این‌طور که نبیل معلول گفته، مشکلی برای بازی برابر پرسپولیس ندارد.
 
شکایت از نساجی
شکایت از نساجی خبری است که باشگاه پرسپولیس اعلام کرده. پرسپولیسی‌ها گفته‌اند که به دلیل اتفاقات رخ داده در پایان بازی با نساجی و حمله و توهین مربیان و بازیکنان این تیم، به کمیته اخلاق و کمیته انضباطی فدراسیون شکایت می‌کند.

 


Page Generated in 0.0052 sec