printlogo


کد خبر: 166575تاریخ: 1397/6/24 00:00
فوتسال

هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان
سپیدرود بازی بزرگ
را باخت
هفته ششم لیگ برتر فوتسال بانوان برگزار شد که طی آن تیم سپیدرود تهران که انتقالش به اصفهان و تغییر نامش قطعی شده در بازی بزرگ هفته به حفاری خوزستان باخت و صدر جدول را از دست داد. همچنین تیم دختران کویر موفق شدند میزبان خود را دو رقمی کنند. نتایج بازی‌ها به این شرح است:
مس رفسنجان ۳........... هیات فوتبال خراسان ۲
استقلال ساری ۶.............. پویندگان فجرشیراز ۷
شهرداری رشت ۴............... پالایش نفت آبادان ۳
حفاری خوزستان ۴............................. سپیدرود ۲
پارس آرا شیراز۲....دختران کویر مس کرمان ۱۰

 


برنامه تورنمنت
 فوتسال تبریز اعلام شد
میزبانی ضعیف
کمیته فوتسال
برنامه تورنمنت چهارجانبه فوتسال تبریز در حالی اعلام شده که کمیته فوتسال حاضر به تهیه بلیت هواپیما برای تیم‌ها نشده. تورنمنت چهارجانبه فوتسال از اول مهر با حضور تیم‌های ایران، اوکراین، ژاپن و بلاروس در سالن پورشریفی تبریز آغاز می‌شود و از همین‌ رو تیم‌های اوکراین و ژاپن ۳۱ شهریور و بلاروس ۳۰ شهریور وارد ایران خواهند شد. بر اساس برنامه‌ریزی کمیته فوتسال، تیم‌ها از طریق فرودگاه مهرآباد وارد تهران شده و سپس با اتوبوس راهی تبریز خواهند شد.
 این‌ در حالی است که حتی تیم‌های لیگ برتری در ایران با بدترین وضع اقتصادی هم سفر هوایی را به سفر زمینی ترجیح می‌دهند چراکه حاضر نیستند بازیکنانشان خسته وارد میدان شوند. فوتسال ایران در سال‌های اخیر با وجود کسب مقام سومی جام‌ جهانی، نتوانسته در هماهنگی بازی با تیم‌های بزرگ جهان موفق باشد و به نظر می‌رسد چنین میزبانی‌هایی در نیامدن این تیم‌ها به ایران بی‌تاثیر نباشد.
برنامه تورنمنت چهارجانبه به شرح زیر است:
یکشنبه 1/7/97
ژاپن     اوکراین، ساعت ۱۶
ایران     بلاروس، ساعت ۱۸
 
دوشنبه 2/7/97
بلاروس     اوکراین، ساعت ۱۶
ایران     ژاپن، ساعت ۱۸
 
چهارشنبه 4/7/97
ژاپن     بلاروس، ساعت ۱۴
ایران     اوکراین، ساعت ۱۸
 


Page Generated in 0.0051 sec