printlogo


کد خبر: 166557تاریخ: 1397/6/24 00:00
فتحی: حمایت همه جانبه باشگاه از شفر را اعلام می‌کنمامیرحسین فتحی، سرپرست باشگاه استقلال درحالی که زمان زیادی تا بازی با السد قطر نمانده حمایت خود از شفر را اعلام می‌کند: «شفر از مربیان باسابقه، بارزومه و توانمند در دنیا و اروپا است و باشگاه هم از او حمایت می‌کند. من نمی‌گویم نتایج هفته‌های اول ما عالی بوده ولی بد هم نبوده است. شفر 5،4 روز قبل از شروع مسابقات تیمش را تحویل گرفته و در هر صورت چند بازیکنش هم در هفته‌های ابتدایی به تیم اضافه شدند. من حمایت همه‌جانبه باشگاه را از شفر اعلام می‌کنم و مطمئن باشید به زودی تیم واقعی استقلال را خواهیم دید. تا دیدار با السد فرصت کمی مانده است و از پیشکسوتان محترم باشگاه تقاضا می‌کنم فضای حاشیه‌ای برای تیم ایجاد نکنند و با مصاحبه‌هایشان تمرکز شفر و بازیکنان استقلال را برهم نریزند.»
فتحی درباره انتقال بدهی باشگاه استقلال به پروپژیچ نیز توضیحاتی دارد: «اینگونه نیست که پول ما بلوکه شده باشد بلکه ما به خاطر انتقال پول دچار مشکل هستیم. در این زمینه با فیفا هم مکاتباتی صورت گرفته و از محل حساب باشگاه پول به حساب بازیکن موردنظر واریز خواهد شد.»
فتحی نسبت به بازی با السد هم ابراز امیدواری کرد: «ما قطعا امیدوار هستیم. روز بازی رفت یکی از روزهای بد ما بود. امیدوارم در دوحه روز خوب ما باشد. تیم بسیار از لحاظ روحی و فنی آماده است. ما فقط فرشید باقری را به خاطر دو کارته بودن نداریم. امیدواریم یک نتیجه آبرومند و خوب بگیریم. از طرفی امیدوارم پرسپولیس هم صعود کند و در نیمه نهایی آسیا شاهد شهرآورد باشیم.»
سرپرست باشگاه استقلال از لغو بازی با نفت مسجد سلیمان هم ابراز خرسندی کرد: «مسوولان باشگاه نفت لطف خود را نشان دادند ولی قانونی وجود دارد که وقتی تیمی ۶ بازیکن در تیم ملی دارد نمی‌تواند بازی کند. از سازمان لیگ و باشگاه نفت تشکر می‌کنیم که این امکان را فراهم کردند با خیال راحت‌تر به بازی با السد برویم.»
 


Page Generated in 0.0055 sec